Airflow ve toz filtreli mid Tower kasa önerisi

Bütçe
2500 en fazla

Kebelek

Decapat
Daha fazla  
Hava akışı güzel kaliteli kasa arıyorum. Corsair'in 220t airflow modelini beğendim ama kablolama alanı dar. Önerilerinize açığım.

Belki bu fiyata daha iyisi vardır ama şahsen bu kasayı çok beğeniyorum.

Kasa güzel fakat önde toz filtresi yok. Toz filtresi benim için önemli.

Kablolama yönetimi ve hava akışı anlamında gayet iyi bir model, öneririm. Daha fazla para vermenize bence gerek yok. 1750TL.

Harici toz filtresi yerine 1mm delikli çelik ön panel var galiba. Herhangi bir sıkıntı yaşatır mı?

Son düzenleme:
Kasa güzel fakat önde toz filtresi yok. Toz filtresi benim için önemli.

Harici toz filtresi yerine 1mm delikli çelik ön panel var galiba. Herhangi bir sıkıntı yaşatır mı?
Tek seferde iki işlevi de gören bir ön panel dizaynı var işte. Sorun olmaz çoğu kasada var bu. Bahsedilmiyor bile incelemelerde. Her halükarda kasayı arada sırada temizleyeceksiniz. Toz filtresi abartılı ön panellerde hava akışında sorun yaşanabiliyor. Bkz. Corsair 300R benim kasam.

Tek seferde iki işlevi de gören bir ön panel dizaynı var işte. Sorun olmaz çoğu kasada var bu. Bahsedilmiyor bile incelemelerde. Her halükarda kasayı arada sırada temizleyeceksiniz. Toz filtresi abartılı ön panellerde hava akışında sorun yaşanabiliyor. Bkz. Corsair 300r benim kasam.

Kırsal bir bölgede, zemin katta yaşıyorum. Camlar genelde kapalı olmaz. Filtre bu yüzden önemli. Başka önerilere de açığım. Kasa bulamazsam 220t airflow alacağım.

Bu RGB fanli olan kasasi

Bu da RGB fansiz olan kasasi secimi size kalmis hocam.

Kablolama yönetimi ve hava akışı anlamında gayet iyi bir model, öneririm. Daha fazla para vermenize bence gerek yok. 1750 TL.
Son 2 saat siyah olanı 1340 TL şu an.

Yeni konular

Geri
Yukarı