AirPods 1. Nesil Bağlantısı Kopuyor

msefer

Centipat
Daha fazla  
Selamünaleyküm, hayırlı günler. AirPods 1. nesil kulaklığım var. Bağlantı sorunu olmaya başladı. Müzik dinlerken 2-3 dakika sonra sağ taraftan ses gidiyor.
Kutuya koyup çıkarınca ses geliyor, 2-3 dakika sonra tekrar gidiyor. Sıfırladım, hepsini denedim ama düzelmedi.

iPhone cihaza bağlanınca otomatik olarak güncelleniyor. Dediğim gibi 3 sene uzun bir süre. Muhtemelen pilleri öldü. Apple Store'da kontrol ettirebilirsiniz. Sorun başka şeyse zaten ücret almazlar ama sorunun piller olduğundan neredeyse kesinlikle eminim diyebilirim. Test etmek için, kulaklıklar kutudayken kapağı açık halde 10 dakika boyunca müzik çalmayı deneyebilirsiniz.

Pil değişimi ücreti de aşırı fazla olduğundan değmez.

O boyutta cihazlardaki pillerin uzun süre dayanması mucize. Normal telefon pilleri bile kısa sürede aşırı performans kaybı yaşıyor.

Kral, kontrol ediyorum siteden ama satın alınma tarihi güncellenmemiş olarak görünüyor.

Aynı sorunu yaşayan varmış.

Son düzenleme:
Benim de birinci nesil 3 yıldan sonra kulaklıklardan birinin pil kapasitesi bir anda yarı yarıya düştü. Önceki gün çiftiyle aynı sürede bitiyordu pili. 3-4 aydır da böyle kullanıyorum, artık iyice saçmaladı. Mikrofonun sadece sağlam olana verdiğim halde dayanmıyor pili. İşin bir başka gıcık tarafı da mikrofonu sağa veriyorum ama solu tek kullanmak istersem mikrofon kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı