Airpods 3. nesil vs Beats Studio Buds

nobodyleavesme

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Airpods 3. nesil ve beats studio buds arasında kaldım. Mikrofon kalitesi benim için önemli değil sadece dinlediğim şarkıları olabildiğince kaliteli şekilde duymak istiyorum. Bas tiz veya neyse her şeyi hissetmek. Sizce hangisini tercih etmeliyim?

Hiç bir ürün için bu kadar sert konuşmam, neticede alıcısı ve hitap eden bir kesmi vardır diye ancak Beats iğrenç bir kulaklıktır. Kaliteli hissettirsin diye kenarlarına ağırlık falan koyulduğu saçma olaylara da tanık olmuştum. Ayrıca müzik ile uğraşmayan, iyi birer dinleyici olmayan insanlar, zengin görünmek için o güzel tasarımlı iğrenç sesli kulaklığı tercih edebilirler. İşin aslı şu ki, kulaklıkta sadece bass'lar üzerine yoğunlaşılmış. Tizler ile alakalı hiç bir şey söyleyemeceğim. Reziller. Sabahtan akşama kadar Rap falan dinliyorsanız (özellikle yeni nesil bilgisayar üzerinden yapılar T-Rap tarzı) belki size hitap edebilir ancak, bass ve güzel görüntü dışında pek bir şey sunamayacaktır. (Bu görüşler benim Beats kullandığım 1 haftalık süreçte edindiğim deneyimlerdir) Apple satın alırsanız memnun kalma olasılığınız daha yüksek. Bahsettiğiniz Studio Buds'ı kullanmadım ancak eğer kendisinde transparan mod ve gürültü engelleme gibi üst sınıf özellikler varsa, o zaman Airpods yerine tercih edilebilir. Ancak bu bahsettiğim özellikler yoksa, Airpods 3 sizi memnun edecektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı