AirPods mikrofon olarak kullanılınca kulaklıktan ses gelmiyor

SolarisV

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Ben mart ayında AirPods 2. nesil aldım. Hiçbir sorunu yok ama laptopta video çekmek istediğimde AirPods'un mikrofonuna bağlamak için mikrofonu kendi mikrofonundan AirPods Hands-Free AG Audio'yu seçtim. Mikrofon çalıştı ama sesim nasıl diye bakmak istediğimde ses gelmedi. Kulaklık ayarlarından AirPods Sterero'dan Hands-Free AG Audio'yu seçince de ses kalitesi çok kötü oluyor. Ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Ben mart ayında AirPods 2. nesil aldım. Hiçbir sorunu yok ama laptopta video çekmek istediğimde AirPods'un mikrofonuna bağlamak için mikrofonu kendi mikrofonundan AirPods hands-Free ag Audio'yu seçtim. Mikrofon çalıştı ama sesim nasıl diye bakmak istediğimde ses gelmedi. Kulaklık ayarlarından AirPods Sterero'dan hands-Free ag Audio'yu seçince de ses kalitesi çok kötü oluyor. Ne yapmalıyım?

AirPods'ların zaten mikrafon kalitesi kötü fakat sizdeki kadar kötü mü bilemiyorum. Standart bir kayıt al sonra yaptığın şekilde kayıt al ses farkı varsa sorun yaptığın şeyde olabilir.

AirPods'ların zaten mikrafon kalitesi kötü fakat sizdeki kadar kötü mü bilemiyorum. Standart bir kayıt al sonra yaptığın şekilde kayıt al ses farkı varsa sorun yaptığın şeyde olabilir.
Ses kaydedicisi ile ses kaydettim ses gidiyor ama dinlemek istediğimde ses gelmiyor.

Düzenleme: Kaydettiğim sesi hoparlör ile dinledim ve ses geliyor.

Bildiğim kadarıyla bluetooth teknolojisinde ikisi aynı anda yapılamıyor. Bu yüzden oyun odaklı kulaklık isteyenler bluetooth kulaklık kesinlikle almamalı. Yani olsa bile Hands-Free şeklinde kötü şekilde olacaktır.

Wireless kulaklıklar ile bluetooth olanlar farklı.

Daha önce Anker Q10 kulaklıkta bunu deneyenler olmuştu ve sonuç alamamışlardı.

Geri
Yukarı