AirPods orijinal mi?

Dosya Ekleri

• IMG-20220705-WA0024_2.jpg
    IMG-20220705-WA0024_2.jpg
    57,2 KB · Görüntüleme: 93
Seri numarasını sorgulattığınızda Apple sitesinde gözükmesi hiçbir anlam ifade etmez. Sahte, merdivenaltı ürün üreten yerler bu ürünlerin orjinallerinden birkaç tane alıp ürettikleri her replikaya o seri numaralarını basıyorlar ve kulaklık orijinal gibi gözüküyor. Aslında oradaki seri numarası başka orijinal bir kulaklığa ait oluyor.

Seri numarasını sorgulattığınızda Apple sitesinde gözükmesi hiçbir anlam ifade etmez. Sahte, merdivenaltı ürün üreten yerler bu ürünlerin orjinallerinden birkaç tane alıp ürettikleri her replikaya o seri numaralarını basıyorlar ve kulaklık orijinal gibi gözüküyor. Aslında oradaki seri numarası başka orijinal bir kulaklığa ait oluyor.
Bunun büyük örneklerinden biri de bazen replika AirPods kutularının altındaki seri numarası ile ayarlar kısmında görülen seri numarasının birbirinden farklı oluşudur.

Seri numarasını sorgulattığınızda Apple sitesinde gözükmesi hiçbir anlam ifade etmez. Sahte, merdivenaltı ürün üreten yerler bu ürünlerin orijinallerinden birkaç tane alıp ürettikleri her replikaya o seri numaralarını basıyorlar ve kulaklık orijinal gibi gözüküyor. Aslında oradaki seri numarası başka orijinal bir kulaklığa ait oluyor.

Bunun büyük örneklerinden biri de bazen replika AirPods kutularının altındaki seri numarası ile ayarlar kısmında görülen seri numarasının birbirinden farklı oluşudur.

Tek umudum faturanın sahte olması sadece. Seri numarasını girdiğimde ürünü gösteriyor ama güven olmaz tabii.

Hocam faturanızı silmeden önce biraz inceledim. Ayrıntısız, kafada soru işaretleri bırakan basit ve kalitesiz bir faturaya benziyordu zaten.
Diğer sorunuza gelecek olursak ben kendi AirPods Pro cihazımı şarj ettiğimde güncelleniyor. Sıfırlama örneğini artı olarak verdim.
Dolap üzerinden gördüm ilanı havalede indirip yaptık arkadaşın diğer ilanlarında herkes orjinal diye yazmış görünce güvendim bende

Söyle bıse çıkmalı.

Dosya Ekleri

• 1C89EFD1-B362-44F0-9506-0A704756A275.jpeg
    1C89EFD1-B362-44F0-9506-0A704756A275.jpeg
    56,1 KB · Görüntüleme: 85
Tek umudum faturanın sahte olması sadece. Seri numarasını girdiğimde ürünü gösteriyor ama güven olmaz tabii.

Dolap üzerinden gördüm ilanı havalede indirip yaptık arkadaşın diğer ilanlarında herkes orjinal diye yazmış görünce güvendim bende
Hocam en garanti yol bir yetkili ve resmi apple servisini arayın yardımcı olup olamayacaklarını sorun oraya götürün ürün orijinalliğine baksınlar, onlar anlar.

Dediğim gibi hocam seri no çııkması hiçbir şey kanıtlamaz. Elimde bir tane replika AirPods 2 var. Aşağıya onun sürüm numarası ve seri no sorgulama sonucunu bırakacağım.

Dediğim gibi hocam seri no çııkması hiçbir şey kanıtlamaz. Elimde bir tane replika AirPods 2 var. Aşağıya onun sürüm numarası ve seri no sorgulama sonucunu bırakacağım.
Gördüğünüz gibi ekranda yazan sürüm numarası 2021 yılına ait. Yani bu da tamamen sahte olduğunu kanıtlar. Ama yine de seri numarası sorgulatınca gözüküyor.

Dosya Ekleri

• IMG-7896.jpg
    IMG-7896.jpg
    51,7 KB · Görüntüleme: 60
  • IMG-7895.jpg
    IMG-7895.jpg
    25,8 KB · Görüntüleme: 80

Yeni konular

Geri
Yukarı