AirPods Pro çalışmıyor

alpcangreen

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, Apple AirPods Pro'm var ve biliyorum düzgün kategori değil ama bununla alakalı bir şey bulamadım.
AirPods Pro 10dk önce çalışıyordu şu anda çalışmıyor, alalı tam olarak bilmiyorum ama yaklaşık 1-1.5 sene oldu. Sizce ne olmuştur cihazı şarja takıyorum (ki en son şarjı %80'lerdeydi) cevap vermiyor, kulağıma takıyorum algılamıyor ve resetlemeyi denedim ışığı bile yanmıyor. Ne yapabilirim? Pil ömrü bitmiş olabilir mi? Cevaplarsanız sevinirim.

Dostum merhabalar,öncelikle başlığını geç gördüm.Özür dilerim,sorunun kaynağını bilmemekle beraber telefonunun şarj aletini (Apple olduğunu varsayarak söyledim) varsa dizüstü bilgisayarına takmayı dene
Her zaman yaptığın şekilde bağlamayı denersen bağlanabilir :D Aynı sorunla bende karşılaşıyorum şu an çünkü ve tek denemediğim çözüm buydu

Dostum merhabalar, öncelikle başlığını geç gördüm. Özür dilerim, sorunun kaynağını bilmemekle beraber telefonunun şarj aletini (Apple olduğunu varsayarak söyledim) varsa dizüstü bilgisayarına takmayı dene.
Her zaman yaptığın şekilde bağlamayı denersen bağlanabilir :D aynı sorunla bende karşılaşıyorum şu an çünkü ve tek denemediğim çözüm buydu.

Dostum ben o sorunu çok önceden halletim, çoğu şeyi denedikten sonra Apple servisi aradık orada ki yardımcı olan arkadaş uzaktan cihaza ulaşmayı denedi ve başarısız olduğu için randevu aldık. Garantiden AirPods Pro'nun kasasını değiştirdiler. Ben tam olarak sorunu hatırlamıyorum ama galiba batarya ile sorunu olmuş.

Dostum ben o sorunu çok önceden halletim, çoğu şeyi denedikten sonra Apple servisi aradık orada ki yardımcı olan arkadaş uzaktan cihaza ulaşmayı denedi ve başarısız olduğu için randevu aldık. Garantiden AirPods Pro'nun kasasını değiştirdiler. Ben tam olarak sorunu hatırlamıyorum ama galiba batarya ile sorunu olmuş.

Anlıyorum hocam, bende durumu hala çözemedim. Önce bildiğim bir telefoncuya götürüp orada soruna baktıracağım, baktım olmadı garantisi geçtiği halde servisle iletişime geçeceğim

Yeni konular

Geri
Yukarı