AirPods Pro Kutusu şarj olmuyor

Zaganax

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar yaklaşık 8 aydır kullandığım airposumda bir sorun ile karşılaştım. AirPods kutum kabloyla şarj olmuyor. Kutu içindeki kulaklıkları şarj ediyor fakat kendisi şarj olmuyor. Ayrıca daha önce kututunun içi boşken kapağını açtığımda sarı ya da yeşil renk yanıyordu. Fakat şimdi kutunun içinde kulaklık yoksa kutunun şarjı varken bile ışık yanmıyor. Sadece içinde kulaklık varsa ışık anıyor. Ayrıca Kutuyu Wireless şarj aletiyle şarj edebiliyorum. Bugün bu sorunu çözmeleri için garantiye vermek üzere troy Apple'a gittim fakat ürünü yurt dışından aldığım için fatura istediler fakat bana bu cihaz hediye olarak gelmişti bu yüzden bende fatura yok. Kutusuyla beraber garanti belgesi Olmasına rağmen faturasız almıyorlar çok saçma. Yani kısacası elim kolum bağlandı. Ne yapacağımı bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Merhabalar yaklaşık 8 aydır kullandığım airposumda bir sorun ile karşılaştım. AirPods kutum kabloyla şarj olmuyor. Kutu içindeki kulaklıkları şarj ediyor fakat kendisi şarj olmuyor. Ayrıca daha önce kututunun içi boşken kapağını açtığımda sarı ya da yeşil renk yanıyordu. Fakat şimdi kutunun içinde kulaklık yoksa kutunun şarjı varken bile ışık yanmıyor. Sadece içinde kulaklık varsa ışık anıyor. Ayrıca kutuyu Wireless şarj aletiyle şarj edebiliyorum. Bugün bu sorunu çözmeleri için garantiye vermek üzere troy Apple'a gittim fakat ürünü yurt dışından aldığım için fatura istediler fakat bana bu cihaz hediye olarak gelmişti bu yüzden bende fatura yok. Kutusuyla beraber garanti belgesi olmasına rağmen faturasız almıyorlar çok saçma. Yani kısacası elim kolum bağlandı. Ne yapacağımı bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Orijinal lighting şarj kablosu ile dene gene olmuyor ise fabrika çıkışlı şarj soketı arızalıdır ya da şarj boardı en yakın telefon teknisyenine gidip baktırabilirsin soket ücretleri servisten servise veya sehirden şehre farklılık gösterebilir.

Orijinal lighting şarj kablosu ile dene gene olmuyor ise fabrika çıkışlı şarj soketı arızalıdır ya da şarj boardı en yakın telefon teknisyenine gidip baktırabilirsin soket ücretleri servisten servise veya sehirden şehre farklılık gösterebilir.

Anlamadığım bir şekilde kendiliğinden düzeldi sorun kalmadı yani.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı