Airsoft önerileri ve tavsiyeleri

Egemen 07

Decapat
Yer
Konya/Meram
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Tulpar T5 V23.3.2

CPU: i5-12450H 8C/12T
GPU: RTX4060 8GB 128BIT
RAM: 32GB DDR4 3200MHz
SSD: 1TB M.2 SSD
Meslek
Grafiker
Merhaba takımca oynamak gibi bir hedefim yok kendi çapımda talim vs yapmak istiyorum enerji atacak zevkli bir hobi için bahanem oldu, bütçeme göre 2. EL kabataslak tavsiye istiyorum teşekkürler.
Bütçe: 3000, zorlarsam 3.500TL'ye çıkartırım.

İstediklerim:
Tabanca(Max 2K) -
Koruyucu giysi ve aksesuarlar, illa askeri olmasına gerek yok bu arada. Cover olsun yeter, tüm kafa koruyabilecek ucuz opsiyonları söylerseniz sevinirim.

Maçlara falan gitmeyecekseniz almayın bence tek başınıza ne yapacaksınız? Gerçek silah olsa talim falan yaparsın da Airsoft ile 1-2 haftaya sıkılırsın para biriktirip tam ekipman diz.

Merhaba takımca oynamak gibi bir hedefim yok kendi çapımda talim vs yapmak istiyorum enerji atacak zevkli bir hobi için bahanem oldu, bütçeme göre 2. el kabataslak tavsiye istiyorum teşekkürler.
Bütçe: 3000, zorlarsam 3.500TL'ye çıkartırım.

İstediklerim:
Tabanca(Max 2K) -
Koruyucu giysi ve aksesuarlar, illa askeri olmasına gerek yok bu arada. Cover olsun yeter, tüm kafa koruyabilecek ucuz opsiyonları söylerseniz sevinirim.

Hocam ekipman bilmiyorum ancak elinizden geldiğince gözlük kullanın.

Maçlara falan gitmeyecekseniz almayın bence tek başınıza ne yapacaksınız? Gerçek silah olsa talim falan yaparsın da Airsoft ile 1-2 haftaya sıkılırsın para biriktirip tam ekipman diz.

Sıkılmam onu söyleyim, en az birkaç ay her hafta çıkarım talime, onun dışında tam ekipman şart mı maçlara?

Sıkılmam onu söyleyim, en az birkaç ay her hafta çıkarım talime, onun dışında tam ekipman şart mı maçlara?

Airsoft silahlarda tepme genel olarak yoktur bazı türler hariç fakat tepmede gerçek silahtaki gibi değil. Bulunduğunuz şehirde oynayan takım var ise onlara yazıp hangi renk kamuflaj kullandıklarını sorabilirsin. Zorunlu bazı ekipmanlar oluyor onun dışındakiler zevkine göre.

Ne yazık ki ülkemizde pahalı bir spor tam ekipman istiyorsan bir özel kuvvet askeri kıvamında olayım diyorsan 15-25bin TL'ye patlar gibi duruyor.

Airsoft silahlarda tepme genel olarak yoktur bazı türler hariç fakat tepmede gerçek silahtaki gibi değil. Bulunduğunuz şehirde oynayan takım var ise onlara yazıp hangi renk kamuflaj kullandıklarını sorabilirsin. Zorunlu bazı ekipmanlar oluyor onun dışındakiler zevkine göre.

Anladım, ilginiz için sağ olun.

Maçlara sanırım Full ekipman yani eksiksiz istemıyorlar ancak istemıyorlar diye sen almamazlık yapma gerçekten önemli hepsi.

Güvenlik olarak tam set giderim maçlara şu anki derdim silahlara alışmak sadece. İleride kazandıkça tam set çekerim.

Geri
Yukarı