Airsoft tabanca önerisi

En kaliteli Airsoft tabancası hi-capa'dır. Ardından Tokyo Marui'nin lisanslı Glock'u gelir. We markasının glocku da fiyat performans ürünü olarak alınabilir.

Bence bir-iki hafta sonunda depoda tozlanmayı bekler. Bu işi yapanlardan gözlemlediğim bu. Grupman yapayım desen yapmaz, avlanayım desen avlamaz, tek olayı airsoft maçında kullanmak. Airsoft maçı desen çok fazla kişinin katılımı gerek. Ayrıca katılanların da adam olması gerek. Vurulunca sinirlenen, vurulduğunu belli etmeyen, öfke içinde tuhaf tuhaf asker triplerine giren insanlar çok. Sağlam bir ekip kurulması çok zor gözüküyor. Bundan dolayı en ucuzundan bir tek saçma seni daha çok eğlendirir

Bence bir-iki hafta sonunda depoda tozlanmayı bekler. Bu işi yapanlardan gözlemlediğim bu. Grupman yapayım desen yapmaz, avlanayım desen avlamaz, tek olayı Airsoft maçında kullanmak. Airsoft maçı desen çok fazla kişinin katılımı gerek. Ayrıca katılanların da adam olması gerek. Vurulunca sinirlenen, vurulduğunu belli etmeyen, öfke içinde tuhaf tuhaf asker triplerine giren insanlar çok. Sağlam bir ekip kurulması çok zor gözüküyor. Bundan dolayı en ucuzundan bir tek saçma seni daha çok eğlendirir.

Ben oynamıyorum ama uğraşmayı seviyorum, evimin bir kenarında sergiliyorum arada parçalarını söküp takıyorum, atış yapıyorum güzel yani zevkli ama biraz pahalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı