AirTies modemi Wi-Fi sinyal arttırıcı olarak kullanmak

Bulut1111

Hectopat
Daha fazla  
TTNET modeme sahibim ve 5 metre uzağa gittiğimizde bağlantı kopuyor, evde boşta duran AirTies RT-211 model modem var. TTNET modemden Ethernet kablosu ile interneti bağladım ama bu AirTies modemin şifresini bilmiyorum, bağlanmak için nasıl yapacağım? Ethernet ile PC'ye bağlayıp 192.168.1.1'e girdiğimde TTNET modeminin arayüzüne girebiliyorum.

TTNET modeme sahibim ve 5 metre uzağa gittiğimizde bağlantı kopuyor, evde boşta duran AirTies RT-211 model modem var. TTNET modemden Ethernet kablosu ile interneti bağladım ama bu AirTies modemin şifresini bilmiyorum, bağlanmak için nasıl yapacağım? Ethernet ile PC'ye bağlayıp 192.168.1.1'e girdiğimde TTNET modeminin arayüzüne girebiliyorum.
Access point olarak kullanacağın modeme reset at, sıfırlanınca etiketinde varsa o şifreyi girebilirsin. Airties modemlerin eski modellerinde genelde ilk kullanımda şifresiz de olabiliyordu. Modemin arayüzüne girdikten sonra DHCP ayarını kapatmayı unutmayın.

Sanırım resetliyince şifre kalktı ve telefondan bağlanıp arayüze girdim şifre koydum PC'den Ethernet'le bağlandığımda AirTies arayüzüne giremiyordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı