Ajazz AK33 alınır mı?

Bu klavyenin omrunu zaten +1 yil uzatiyor. Switchlerin chatter sorunu disinda ekstradan bir sey yasamazsiniz buyuk ihtimalle.

Chatter sorununa çok tırsıyorum ya, onu düzeltmenin yolları var mı? Ne kadar süre sonra yaşayabilirim? İlk kez mekanik klavye alıyorum çok soru soruyorum farkındayım. 😅

Chatter sorununa çok tırsıyorum ya, onu düzeltmenin yolları var mı? Ne kadar süre sonra yaşayabilirim? İlk kez mekanik klavye alıyorum çok soru soruyorum farkındayım. 😅
Sorun degil, ben chattering sorununu klavye bozulmadan once yasamaya baslamistim, 10 ay sonra filan olmasi gerekiyor. Icine saf alkol damlattigimda 1 hafta kadar goturuyordu ama yine chattering olusuyordu. Switchi degistirmek tek cozum, satin alirken yaninda 10'luk switch paketi siparis vermeniz yarariniza olur.

Sorun degil, ben chattering sorununu klavye bozulmadan once yasamaya baslamistim, 10 ay sonra filan olmasi gerekiyor. Icine saf alkol damlattigimda 1 hafta kadar goturuyordu ama yine chattering olusuyordu. Switchi degistirmek tek cozum, satin alirken yaninda 10'luk switch paketi siparis vermeniz yarariniza olur.

10 ay çok kısa geldi ya. :(

Neyse dediğinizi yapacağım switch paketi de önerebilir misiniz? :D

Keycap mı istiyorsun?

Şunlar var mesela, seversen.

Sanırım hayır.

satin alirken yaninda 10'luk switch paketi siparis vermeniz yarariniza olur.

@efedesu nun dediği şeyden. :D

Mekanik klavyelerden pek anlamıyorum.

Neyse dediğinizi yapacağım switch paketi de önerebilir misiniz?
PCB'yi bilmiyorum, klavyenin icini acip kac pinli switchleri kullandigina bakmaniz ve ona gore satin almaniz gerekecek. Gateron switchler takilabiliyorsa mumkunse 9 paket gateron brown switch siparis verip direkt tum switchleri degistirin. Aradaki kalite farkini iliklerinize kadar hissedersiniz.

Ben en iyisi bozulunca alayım yeni switch. :D

Herşey için herkese çok teşekkürler. :)
K552 için çok olumsuz yorum var ya, tuşlar çalışmıyormuş bazılarında tabii yanında gelen switchler ile değiştirince düzelmiş. Birisi CTRL tuşu çalışmıyor diye Reddragon ile iletişime geçmiş yenisini yollamışlar.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı