Ajazz stk61 alınır mı?

Ben red Switch olanını kullanıyorum, çok yumuşak ve tatlı bir hissiyatı var tavsiye ederim.

Bende şu an buna bakıyorum aklıma bir şey takıldı. Klavyedeki ok tuşları kendi başına çalışıyor mu yoksa Shift+ vs kombinasyonlarla mı çalışıyor? Ok tuşalrını sıklıkla kullanıyorum o yüzden

Bende şu an buna bakıyorum aklıma bir şey takıldı. Klavyedeki ok tuşları kendi başına çalışıyor mu yoksa Shift+ vs kombinasyonlarla mı çalışıyor? Ok tuşalrını sıklıkla kullanıyorum o yüzden
fn ile birlikte calisiyor, aslinda hemen-hemen hersey fn ile calisiyor yani isiktir, kablosuz moda gecistir filan.

Bende şu an buna bakıyorum aklıma bir şey takıldı. Klavyedeki ok tuşları kendi başına çalışıyor mu yoksa Shift+ vs kombinasyonlarla mı çalışıyor? Ok tuşalrını sıklıkla kullanıyorum o yüzden.

FN+CTRL kombinasyonu ile yön tuşlarını normal şekilde kullanabilirsin.

Hocam merhaba bende klavyeyi almak istiyorum nasıl klavye hortlattım biraz konuyu kusura bakmayın renkleri nasıl canlı mı bir de kablolu mu kullanmak daha iyi kablosuz mu?
Merhaba, isigi kisip acabiliyorsunuz max isikta bile cok net gorunuyor renkleri. Cogu zaman kablosuz kullaniyorum, neredeyse 1 gun tamamen idare ediyor. Rekabetci oyunlar oynuyorsaniz kabloyla oynayin derim ne olur ne olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı