Akbank ve Tosla’nın Steam alışverişlerinden KMV alması

İyi ki konuyu açmışsınız bu konuyu görmesem hiç fark etmiyordum ve ben de PS4 üzerinden EA Access almıştım normalde 25 TL iken 25.25 TL çekmiş önceden iyi ki Papara sipariş etmişim artık Tosla kullanmam.

Devletimiz de maşaallah sonuna kadar alıyor kuruşu kuruşuna !

Alır almaz olur mu :) Küçük bir mahallede ufak bir internet kafemiz var 4 aydır kapalıydı tek 1 kuruş dahi yardım yapılmadı. Alırken hepsi tam alınıyor ama.

Tosla'ya gelecek olursam bence Tosla şuan kullanılmamalı, hiçbir avantajı yok.

Cevap vermek için 2 yıl geç kalsam da bu verginin alınmasının Akbank'ın bir Türk Anonim Şirketi olmasından kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Çünkü Türkiye'deki diğer bankalar anonim şirketi olarak geçiyor ve hiçbiri bahsettiğimiz vergiyi almıyor ancak Akbank T.A.Ş olduğu için alıyor olabilir. Eğer bahsettiğim durum doğru ise zaten bunu Tosla'ya uygulaması şart.

Cevap vermek için 2 yıl geç kalsam da bu verginin alınmasının Akbank'ın bir Türk Anonim Şirketi olmasından kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Çünkü Türkiye'deki diğer bankalar anonim şirketi olarak geçiyor ve hiçbiri bahsettiğimiz vergiyi almıyor ancak Akbank T.A.Ş olduğu için alıyor olabilir. Eğer bahsettiğim durum doğru ise zaten bunu Tosla'ya uygulaması şart.
Hiç kimse bu ihtimalî düşünmedi sanırım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı