Akbank'tan Papara'ya aktarılan para gelmedi

Amett

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşımın ankbank hesabından benim Papara hesabıma 300 TL yolladım 1 saattir ne para iade oldu ne para hesaba düştü yatırdan Akbank'ı şeçip IBAN'ı yazdım açıklamaya Papara numarımı da yazdım bir yanlışlık yapmadım değil mi iade ya da para düşer.

Arkadaşımın ankbank hesabından benim Papara hesabıma 300 TL yolladım 1 saattir ne para iade oldu ne para hesaba düştü yatırdan Akbank'ı şeçip IBAN'ı yazdım açıklamaya Papara numarımı da yazdım bir yanlışlık yapmadım değil mi iade ya da para düşer.

Hocam banka hesabı kendi adınıza olması gerekiyor idi.

Kullanan hesaplardaki adlar aynı değilse Havale-EFT geçmiyor diye biliyorum. Para bir kaç güne elinize ulaşır. (Yanlışım varsa yazın bayadır kullanmıyorum.)

Aynı değildi hocam ne zaman iade olur acaba 5'ten önce para lazım çünkü bana.
O malesef sürüyor. O paradan bir kaç günlüğüne ümidi kesin, banka yoğunluğu, para trafiği ve paparanın gelen paraya cevap vermesi bunlara etken. Malesef sizin burda yapacağınız sadece beklemek.

Para 24 saat içinde banka hesabına geri iade olur.

Bu hatayı yapanlar için Papara'nın yatır sayfasına tek tek "Okudum, anladım." seçeneği getirmesine rağmen nasıl hâlâ aynı hata yapılıyor merak ediyorum.

Dosya Ekleri

• IMG_20221117_130905.jpg
    IMG_20221117_130905.jpg
    46,9 KB · Görüntüleme: 30
  • IMG_20221117_131145.jpg
    IMG_20221117_131145.jpg
    25,4 KB · Görüntüleme: 25
Müşteri hizmetlerini arayın.

Para 24 saat içinde banka hesabına iade olur.

Bu hatayı yapanlar için Papara'nın yatır sayfasına tek tek "okudum, anladım." seçeneği getirmesine rağmen nasıl hâlâ aynı hata yapılıyor merak ediyorum.

Hocam biliyordumda dalgınlığıma geldi şileyat vara falan yazdım mail yolladım 5'ten önce iade olmazsa mağdur olacağım biraz hayırlısı.

Para 24 saat içinde banka hesabına iade olur.

Bu hatayı yapanlar için Papara'nın yatır sayfasına tek tek "okudum, anladım." seçeneği getirmesine rağmen nasıl hâlâ aynı hata yapılıyor merak ediyorum.

Hocam 24 saati geçmesine rağmen para iade olmadı ne yapabilirim?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı