Akdeniz Üniversitesi nasıldır?

Hydro2K

Hectopat
Akdeniz Üniversitesinde okuyan arkadaşlar fikir verebilir mi? Genel olarak bile olsa olur.

Eğitim Fakültesi ve Uygulamalı Bilimler Fakültesinde okuyanlar fakülte hakkında da bilgi verebilirse sevinirim.

🌈 Siz konuyu açtıktan sonra araştırma ihtiyacı hissettim. Genel olarak sıcak, eğitim kalitesi tartışılıyor gözüküyor. Memnun olanı da var olmayanıda. Turistin yoğun olarak görülebildiği, Akdeniz iklimiyle harmanlandığınız sempatik bir okula benziyor kanımca. İyi günler dilerim. 😊

Bu siteden uzunca okudum kişilerin yorumlarını: https://eksisozluk.com/akdeniz-universitesi--288498

🌈 Siz konuyu açtıktan sonra araştırma ihtiyacı hissettim. Genel olarak sıcak, eğitim kalitesi tartışılıyor gözüküyor. Memnun olanı da var olmayanı da. Turistin yoğun olarak görülebildiği, Akdeniz iklimiyle harmanlandığınız sempatik bir okula benziyor kanımca. İyi günler dilerim. 😊

Bu siteden uzunca okudum kişilerin yorumlarını: https://eksisozluk.com/akdeniz-universitesi--288498
Teşekkürler, ayrıca bu üniversitede okuyan arkadaşlar da bir yorum yapabilir mi? Uluslararası Ticaret ve Lojistik bölümü ise özellikle dikkate alacağım.

Akdeniz Üniversitesinde okuyan arkadaşlar fikir verebilir mi? Genel olarak bile olsa olur.

Eğitim Fakültesi ve Uygulamalı Bilimler Fakültesinde okuyanlar fakülte hakkında da bilgi verebilirse sevinirim

Merhaba bende Akdeniz'i tercih etmeyi düşündüm YBS için siz birkaç ay önce yorum paylaşmışsınız araştırabildiyseniz genel görüşlerinizi öğrenebilir miyim?

akdenizin kampüsü çok iyi, tıp turizm uygulamalı bilimler fakültesi, ziraat, bence avrupa düzeyine yakın eğitim veriyor. sosyal ortamı kulüpleri falan da çok iyi, f/p bir okul spesifik olarak tıp bahçe bitkileri ybs turizm bölümleri önde gelir

Akdeniz'in kampüsü çok iyi, tıp turizm uygulamalı bilimler fakültesi, ziraat, bence Avrupa düzeyine yakın eğitim veriyor. Sosyal ortamı kulüpleri falan da çok iyi, F/P bir okul spesifik olarak tıp bahçe bitkileri YBS turizm bölümleri önde gelir

EA için bir tavsiyeniz var mı 82K sıralama geldi iktisat ve YBS arasında kaldım. Başka fikirlere de açığım

EA için bir tavsiyeniz var mı 82K sıralama geldi iktisat ve YBS arasında kaldım. Başka fikirlere de açığım
ben olsam mıs yazardım, ancak önemli olan sizin ne istediğiniz yurt dışı imkanı zengin olan, ort üstü maaş kazanılabilen yurt dışı itibarı çok çok çok gerçekten yüksek olan bir bölüm, trde de gittikçe iyi yerlere geliyor ki neredeyse her mezun bilişim sektöründe şu anda birçoğu da yazılım geliştirici veya iş analisti, 2023 senesinde işletme iktisat vb. teknoloji içeriği olmayan bölüm yazmazdım ben olsam ancak tabi karar sizin.

akdenizin kampüsü çok iyi, tıp turizm uygulamalı bilimler fakültesi, ziraat, bence avrupa düzeyine yakın eğitim veriyor. sosyal ortamı kulüpleri falan da çok iyi, f/p bir okul spesifik olarak tıp bahçe bitkileri ybs turizm bölümleri önde gelir
Hocam f/p bir okul diyemem bence tamamen performans, Antalya'da oturmak başlı başına eşek yüküyle masraf çünkü.

Yeni konular

Geri
Yukarı