Akıllı Bileklik mi Dijital Saat mi?

Schwindlerch

Hectopat
Sizce cuma indirimlerinden Mi Band 4'mü alınmalı yoksa normal dijital saat mi alınmalı? Aksesuar amaçlı ve saati öğrenmek amaçlı alacağım bilekliğin adım sayar, nabız falan dışında başka bir artısı var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sizce cuma indirimlerinden Mi Band 4'mü alınmalı yoksa normal dijital saat mi alınmalı? Aksesuar amaçlı ve saati öğrenmek amaçlı alacağım bilekliğin adım sayar, nabız falan dışında başka bir artısı var mıdır?
Ben mi band 3 kullanıyorum 4 ü de denedim.İçinde oyun olmaması dışında baya güzel ve 3 aksine çok fazla spor ve sayaç seçeneği var

Arada iyi bir fiyat farkı var. Kişisel olarak akıllı saati seçerim ancak dediğim gibi fiyat mevzusu önemli.

Uzun yıllar dijital saat kullandım ve sonra Mi Band 2 aldım. İnan ki çok fazla hoşuma gitti ve biraz da eski saatlerimi takayım dediğimde çok hantal, sert ve sıkı geldiğini hissettim. Akıllı bileklik kullandığın zaman sanki bileğinde bir şey taşımıyormuş gibi hissediyorsun, benim için en büyük konforu bu olmuştur. Sunduğu özelliklerde kendisine tat katıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı