Akıllı bileklik önerisi

Chaky

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Yazılım
Merhaba arkadaşlar,
Akıllı bileklik almak istiyorum, daha önceden HUAWEİ Band 3 kullanmıştım çok güzel, kullanışlı bir bileklik idi ama çok fazla özelliği yoktu. Bu aralar da biraz bakıyorum internetten özelliği iyi olan bilekliklere, özellik dediğim de telefon da ki bir çok kolay fonksiyonu bileklikten yapmak istiyorum sadece adım sayar, arama, mesaj bildirimi almak istemiyorum. Fiyat performans ürünü olsun istiyorum. E tabi biraz da markasını önemsiyorum :) çünkü n11 gibi sitelerden baktım Band 4 diye satılan akıllı bileklikler var 50 60 TL civarı Xiaomi Mi Ban 4 ile aynı görünüm o tür saatleri istemiyorum garantili bilindik bir şey istiyorum. Şuanlık aklımda ki bileklik Xiaomi Mi Band 4 var. Özellikleri tam istediğim gibi diyebilirim hoşuma da gitti denilebilir. Fiyat performans ürünümü bilmiyorum sizin fikrinizi almak isterim. Bütçe 200 TL civarı en fazla 250 TL kadar çıkabilirim. Teşekürler.

Mi Band 4 var özellikleri ve şarj süresi çok iyi 12 14 gün civarında gidiyor ekran boyutu ve bildirimleri de şu an piyasadaki en alınası ürün denilebilir. Mi Band 5 çıkana kadar mi 4 diyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı