Akıllı telefon olmadan WhatsApp kullanımı

345291

Hectopat
Tuşlu telefonum var ve fakat akıllı telefonum yok. WhatsApp'ı İnternet üzerinden nasıl kullanabilirim? BlueStacks önermeyin mümkünse. WhatsApp Web'i söylemeyin akıllı telefondan karekodu okutmak gerekiyor.

Tuşlu telefonum var ve fakat akıllı telefonum yok. WhatsApp'ı İnternet üzerinden nasıl kullanabilirim? BlueStacks önermeyin mümkünse. WhatsApp Web'i söylemeyin akıllı telefondan karekodu okutmak gerekiyor.
BlueStacks bir emülatör yani yapacağınız işlem ile alakası yok. Cihazınız desteklenen modeller arasında ve internet erişimi varsa aşağıya link bırakacağım oradan deneyin.

BlueStacks bir emülatör yani yapacağınız işlem ile alakası yok. Cihazınız desteklenen modeller arasında ve internet erişimi varsa aşağıya link bırakacağım oradan deneyin.
Resmi yollarla denemek istiyorum.
BlueStacks bir emülatör yani yapacağınız işlem ile alakası yok. Cihazınız desteklenen modeller arasında ve İnternet erişimi varsa aşağıya link bırakacağım oradan deneyin.

Bunların çoğunda keylogger var.

Resmi yol ile derken ne kastettiniz? Anlamadım. Çünkü desteklenmeyen bir cihaza bu yöntem dışında bir şey yapmanız mümkün değil.

Dostum sitenin adından aşağı yukarı ne olduğu anlaşılıyor. BlueStacks indiriceğiz mecburen. Ve bari güvenilir olsa . Korsana detsek yok zaten diye biliyorum.

Dostum sitenin adından aşağı yukarı ne olduğu anlaşılıyor. BlueStacks indiriceğiz mecburen. Ve bari güvenilir olsa . Korsana detsek yok zaten diye biliyorum.
Eski bir cihaza orijinal dosya bulduğunda bana da haber ver. Ayrıca bunu sitenin isminden anladığın için seni tebrik etmeliyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı