Akıllı Telefon Tavsiyesi

BlackDemon

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar önceki konuda bahsetmiştim zaten. Şu an 2-3 telefon arasında kaldım ve yardımcı olursanız sevinirim. Samsung C5 Pro , J7 Prime ve Huawei P9 Lite 2017 arasında kaldım. Açıkcası bir yandan LG Q6 da aklımı çeliyor fakat daha yeni bir telefon olması sebebiyle çekiniyorum . Araştırdığıma göre C5 Pro özellik olarak daha iyi gibi fakat görüşlerinizi almak istedim. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Onunda bataryası yetersiz gözüküyor .

Bir de Hepsiburadadan ithalatçı garantili alınca telefonu açtırmam gerekiyor mu yoksa açık mı geliyor ?

C5 pro güzel cihaz ama türkiyede 2. El piyasası zayıf. 2.el olarak satarım diyorsan j7 pirime al güzel cihaz ama bi c5 pro değil.

Dostum C5 Pro almayı düşünüyorum fakat ithalatçı garantili olması durumları değiştiriyor . Bir de Hepsiburada da yorumlarda okuduğum kadarıyla telefonu sonradan türkçeleştirdikleri için bazı programlar falan çalışmıyormuş. Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi ? Bir de satıcı Gezegen Gsm diye bir mağaza ne kadar güvenilir emin değilim .

Tekrar tekrar söylüyorum. P9 Lite'dan şaşma. İthalatçı garantili telefona sıcak bakıyorsanız C5 Pro da alınabilir. (Her ne kadar da ithalatçı garantili telefon önermem de...)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı