Akko 5075B+ klavye alınır mı?

mergen_t

Hectopat
Daha fazla  
Forumda daha onceden kendim klavye toplamak uzerine konular acmistim fakat bu klavyeyi kendim icin almayacak olmamdan ve bir sikinti olmasi durumunda cozebilecegim konusunda emin olmadigim icin hazir bir modele bakmaya basladim. Olabildigince sessiz olmasi ve gerektigi zaman kablosuz kullanmasi mumkun olan kompakt bir klavye olarak Akko 5075B+ model klavyeyi 65 euroya buldum(yurt disina siparis verecegim uzerine bir vergi binmeyecek). Bu markayi daha once hic kullanmadim, su anda kullandigim klavye KEMOVE K68 model ve en az bunun kadar kaliteli bir sey almis olmak istiyorum. Tavsiye eder misiniz? Baska bir model mi bakmaliyim?

Evet Cream Blue, Brown(tactile) muadili.
Yellow ise Red(linear).
Switch seçimi tamamen size bağlı. Ofiste kullanacaksanız ikisi de sesli kalır.
Hocam forumda birisi bana sessiz olmasi acisindan Cream Yellow onermisti, ben de o yuzden bunu secmistim. Benzer bir butce ile hangi switchlerin oldugu klavyelere bakmam gerekir? Sizin oneriniz var midir?

Hocam forumda birisi bana sessiz olmasi acisindan Cream Yellow onermisti, ben de o yuzden bunu secmistim. Benzer bir butce ile hangi switchlerin oldugu klavyelere bakmam gerekir? Sizin oneriniz var midir?
Amazonda yok, Aliexpresste olabilir belki. Silent switchler çıktı son zamanlarda. Onlar cidden sessiz oluyor. Örneğin Akko Penguin ve Fairy switchleri var.
Custom klavye toplayıp switchleri ayrı alarak alınabilir.
Uğraşmam diyorsanız sizin attığınız Akko klavyeyi alıp O-ring takabilirsiniz.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı