Akko 5075B+ vs Aula F75

Bütçe
$70

ytuluotistik

Hectopat
Makaleler
2
İkisi arasından hangisi daha iyi bir seçim olur? İkisi de hemen hemen aynı fiyattalar. Benzer fiyat aralığında daha iyileri varsa belirtir misiniz?

İkisi arasından hangisi daha iyi bir seçim olur? İkisi de hemen hemen aynı fiyattalar. Benzer fiyat aralığında daha iyileri varsa belirtir misiniz?

Bende takipteyim. Ayrıca AK820Pro da bakabilirsiniz.

Başta AK820 Pro düşünüyordum da bu ikisi biraz daha iyi sanırsam ondan onu eledim, teşekkürler yine de.
Ben renklerin bana uymama sebebi ile 5075B'yi eledim. Aula F75 , AK820Pro ve TOP75 arasındayım.

Ben renklerin bana uymama sebebi ile 5075B'yi eledim. Aula F75, AK820PRO ve top75 arasındayım.

Aula F75 var bende gayet güzel. Eğer dersenizki lube alırım tek tek lubelarım ve thock sesi daha çok seviyorum 5075b derseniz creamy ses daha çok ilgimi çekiyor hafif toklukla, klavyeyi alayım hiçbir şey yap mıyım aula F75.

Aula F75 var bende gayet güzel. Eğer dersenizki lube alırım tek tek lubelarım ve thock sesi daha çok seviyorum 5075b derseniz creamy ses daha çok ilgimi çekiyor hafif toklukla, klavyeyi alayım hiçbir şey yap mıyım aula F75.
Tesekkurler hocam. Masamdan dolayi AK820 Max'in kirmizi beyaz siyahini almaya karar verdim.

Aula F75'te hangi switch ve en uygun nereden alınabilir? Epomaker sitesinden Ice Vein Switch olan türünü almayı planlıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sesini dinleyip alın ben reaper tercih etmiştim. Bir de biri clicky biri lineer olması lazım.

Hocam şu anda AliExpress kupon verdi. Akko 5075b sarı kremy switchli hali vergiyle 2350₺ ye geliyor. F75 yerine tercih edilir mi? F75e uygulayabilsem onu alacaktım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Geri
Yukarı