AKK'siz limitsiz kullananlar ne olacak?

duman

Kilopat
Yer
Mars
Örnek vereyim ben. 2019 yılına kadar taahhütlü sürem var. Zamanında çok fazla kullanamam ve hıza ihtiyacım için almıştım. Fakat eskiden az AKN alıp yetiyor diyen kişiler, benden 70₺ az veriyor ve daha hızlı internet kullanıyor. Sağlayıcımı aradığımda daha da fazla fiyat arttırmaya çalıştılar desem doğru olur. Sonuç olarak her durum benim için daha dezavantajlı oluyor. Güncel fiyatlar ortada, gene de kardayım ama bence sınırsız kullanan kullanıcılara bir fark yapılmalı. Taahhütlü kişilerin çoğu, taahhütleri bitene kadar biraz rahat edecekler. Benim gibi zamanında mecburiyetten yüksek paket alanlar, hiçbir şeye yüksek para ödeyeceğiz. Siz böyle durumda olsanız ne düşünürdünüz? Zaten erken de denebilir konuşmak için, 8 Mbps'e de kalabiliriz ileride.:kararsız:

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de aynı durumdayım AKN yüksek olsun diye 200GB paketi almıştım 50GB seçen adam benden 40 50 TL daha az ödüyor
Ben 200GB olan paketimi 300'e yükseltmiştim. Bu durum yüzünden iptal etme hakkım olduğu için arayıp iptal ettirdim. Maalesef paket fiyatı neyse onu ödemeye devam edeceğiz.

Ben 200GB olan paketimi 300'e yükseltmiştim. Bu durum yüzünden iptal etme hakkım olduğu için arayıp iptal ettirdim. Maalesef paket fiyatı neyse onu ödemeye devam edeceğiz.
Yüksek AKK seçenlere aynı fiyattan hız arttırma seçeneği falan sunsalar keşke ben bekliyorum açıkçası böyle bişey.

Yüksek AKK seçenlere aynı fiyattan hız arttırma seçeneği falan sunsalar keşke ben bekliyorum açıkçası böyle bişey.
Mantıklı olabilir tabii ki. Ama bence öyle birşey beklemek hayal. Zaten hızımı yükseltseler bile altyapım desteklemiyor. 50 Mbps alabiliyorum. Bana yine yaramaz :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı