Aklımda hep bir şarkı çalıyor

kryjang

Femtopat
Daha fazla  
Yaklaşık bir aydır her gün kafamda sırayla 4-5 tane şarkı çalıyor. Bunu nasıl anlatabilirim bilmiyorum ama kitap okurken vesaire bir anda kafamda bir şarkı çalmaya başlıyor. Bundan nasıl kurtulurum? Özellikle son günlerde kafamda Megadeth'in Holy Wars - The Punishment Due şarkısı çok fazla çalıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçmiyor. Yaşayan bilir.
Zamanla hafifliyor ve geçiyor. Takılan parça gayet güzelmiş bu arada, benim kafada dönen o olsaydı itirazım çok olmazdı :D Bende de son bir haftadır Alan Wake 2'deki We Sing bölümündeki parça çalıyor. İmkanı yok kurtulamam uzun süre.

Benim kafamda da Ahmet Kaya kum gibi çalıyor. Bir şeyle uğraşınca gidiyor ama. Kitap okurken geliyorsa gidip o şarkıyı dinleyip beyninizden atabilirsiniz. Ben en son öyle yapıp düzeltmiştim.

Geçmiyor. Yaşayan bilir.
Zamanla hafifliyor ve geçiyor. Takılan parça gayet güzelmiş bu arada, benim kafada dönen o olsaydı itirazım çok olmazdı :D bende de son bir haftadır Alan Wake 2'deki we sing bölümündeki parça çalıyor. İmkanı yok kurtulamam uzun süre.

Kafama takılması önemli değil aslında. Önemli olan kitap okurken, dersi dinlerken falan aklımda çalması ve odaklanamam yoksa aklıma gelebilecek her şarkı kafamda çalsa da sorun değil.

Benim kafamda da Ahmet Kaya kum gibi çalıyor. Bir şeyle uğraşınca gidiyor ama. Kitap okurken geliyorsa gidip o şarkıyı dinleyip beyninizden atabilirsiniz. Ben en son öyle yapıp düzeltmiştim.

Kitap okurken gelmesi çok sıkıcı, genelde felsefe okuyorum ve eziyet olabiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı