Akrabaların sürekli beni konuşması

venom94

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Şimdi ben işsizim dostlar, bunu benim ailem sorun etmiyor, çünkü biliyorlar iş aradığımı ve çabaladığımı.. Bazı akrabalar var mesela işsiz olduğumu konuşuyorlar sanki tek dert benim gibi, bazen insan çıldıracak gibi oluyor. İyice daralıyorum, depresyona giriyorum.

Şimdi ben işsizim dostlar, bunu benim ailem sorun etmiyor, çünkü biliyorlar iş aradığımı ve çabaladığımı. Bazı akrabalar var mesela işsiz olduğumu konuşuyorlar sanki tek dert benim gibi, bazen insan çıldıracak gibi oluyor. İyice daralıyorum, depresyona giriyorum.

Bende işsizim bana da her şeye durmadan laf ediyorlar kendi hayatları sanki 4 4'lük açıkçası ailem olayı bana yansıtmadığı sürece ben pek takmıyorum he diyorum geçiyorum bazen gerçekten çok can sıkıyorlar.

Cabalamasam eyvallah. Geçen hafta havalimanına girmek istedim başvuru için, şuan alım yok dediler. Haftaya bir fabrika mülakatina gireceğim umarım olur, servis güzergahında oturduğum ilçe gözükmüyor bir şekilde ayarlanırsa başlarım diye umud ediyorum. Kısmet.

Akraba dediğiniz şey maymundan bir tık yüksek iqsu olan bir kanser. Koparıp atsan yeniden çıkıp geliyor. Niye onları kaale alıyorsun ki? Çoğu senden vasat insanlardır. Senden daha vasat insanların düşüncelerini yaptıklarını ciddiye alırsan sen de onlar gibi vasat olursun. Yapma!

Şimdi ben işsizim dostlar, bunu benim ailem sorun etmiyor, çünkü biliyorlar iş aradığımı ve çabaladığımı. Bazı akrabalar var mesela işsiz olduğumu konuşuyorlar sanki tek dert benim gibi, bazen insan çıldıracak gibi oluyor. İyice daralıyorum, depresyona giriyorum.

Umursama sana o şeyleri söyleyen akrabaları istedikleri kadar çamur atabilirler sana o sözlerini umursama geç sana kıskandıkları için öyle diyorlar.

Dedikoducu insanlar. Keşke bir tuş olsa, ona basınca sevmedigimiz bütün akrabalarımız ile ilişkimizi kessek.

Yeni konular

Geri
Yukarı