Aksiyon, macera ve yarı açık dünya oyun önerisi

TRCONNOR

Centipat
Daha fazla  
RAM
8
SSD veya HDD modeli
INTEL 512 GB
Ekran kartı
GTX 1650 4 GB
Anakart
LENOVO 82K2
İşlemci
RYZEN 5 5600H
Dostlar yeni PC aldığımdan beri RDR2 dışında hiçbir oyun oynayasım gelmiyor. Hogwarts Legacy maksimum 1 saat dayanabildim, Dying Light 2 denedim ona da Max 3 saat yani sanki oyun oynamaktan artık keyif almıyor gibiyim. Bir RDR2'yi şu an oynuyorum. PC'de Crysis 1 Remastered var fakat maksimum 5 saatte filanım oyuna giresim gelmiyor. AC Origins var onda da 12. saatte filanım hiç giresim yok sizin başlıkta belirttiğim gibi var mı oyun önerebileceğiniz?

Death Stranding 14. saate kadar fena değildi ama o da bir süreden sonra sıktı. Sizce genel olarak bir sorunum mu var? Yani oyunlar artık bana zevk vermiyor mu çünkü çocukluğumdan beri ben hep oyun oynarım da bu durumu yaşayan var mı aranızda?

Abi RDR 2 çok iyi olduğu için RDR2'den daha iyi oyun oynamak istiyorsun, oyunlardan sıkılmadın yani. Ama RDR2'yi unutana kadar Online oyun oynayabilirsin, Apex Legends, Battle teams 2 en iyi Online oyunlardır.

Kral yapma be keşke sansürlenseydi mesajin... Spo yedim yaw ben daha adadayım bitane adada mahsur kaldık... Senden de spo yedim neyse ya sıkıntı yok

Her türlü ölüyorsun ancak onursuz olursan ölme şeklin değişiyor. Çok büyük bir değişiklik değil sadece bir sinematik değişiyor. Ancak bayaa koyuyor.

Last of Us Part 1
Days Gone
Uncharted
God of War
Marvel Spiderman
Bunları oynayabilirsiniz. Şu sıralar Last of Us bayaa sardı.

Yeni konular

Geri
Yukarı