Akustik gitar önerisi

DocPill

Hectopat
İyi akşamlar, yaklaşık 4-5k civarı bütçeyle 2. el (bu bütçeye düzgün sıfır gitar yok neredeyse) akustik bir gitar arıyorum. Yeni başlayacağım için ucuz bir şey arıyorum şu anlık. Aklımda 2. el (gidip elden teslim alacağım) Ibanez PF15-NT gitarı var. Sizce iyi midir? Başlangıç için iş görür mü veya ne önerirsiniz?

Tabii ki iş görür. Sıfırdan başlıyorsanız hemen her gitar işinizi zaten görecektir. Akustik ve elektrik gitarlar tellerinden ötürü parmaklarınızı biraz acıtacaktır lütfen pes etmeyin.

Fender CD-60CE kullanmaktayım, fiyat aralığınızda bulabilirseniz onu da tavsiye ederim.

Tabii ki iş görür. Sıfırdan başlıyorsanız hemen her gitar işinizi zaten görecektir. Akustik ve elektrik gitarlar tellerinden ötürü parmaklarınızı biraz acıtacaktır lütfen pes etmeyin.

Fender CD-60CE kullanmaktayım, fiyat aralığınızda bulabilirseniz onu da tavsiye ederim.
Pes etmeyeceğim ya dediğiniz gibi. Öneriniz için de teşekkürler ancak yaşadığım yere yakın bulamadım için düşündüğüm şeyi alacağım gibi. Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı