Al-sat için ürün önerisi

Daha fazla  
Merhaba, kendime bir uğraş edinmek istiyorum. Al sat yapmaya karar verdim yaklaşık 5 bin lira al sat yapabileceğim şu anda revaçta olan ürün tavsiyesi alabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Teknolojik ürünler, kişisel bakım ürünleri, evcil hayvan ürünleri, oyuncaklar.
Oyuncaklardan arabalar olabilir çünkü markalı olanları çok satabiliyor.

Merhaba, kendime bir uğraş edinmek istiyorum. Al sat yapmaya karar verdim yaklaşık 5 bin lira al sat yapabileceğim şu anda revaçta olan ürün tavsiyesi alabilir miyim?

Koşu bandı gibi spor aletleri olabilir. Babam spor bisikleti alıp 1-2 aya iki katı fiyatına satmıştı kullanmadığımız için. Bir de genel bir tavsiye vereceğim, anladığın şeylerin al satını yap. Eğer bilgisayardan anlamıyorsan gidip de bilgisayar alma. Anlamadığın için bir sorunu vardır görmezsin elinde patlar.

Önemli olan ne sattığınız değil maalesef, esas önemli olan sitede açacağınız mağazanın tutması. Tuttuktan sonra her türlü satış yaparsınız. Ayrıca nerede satmayı planlıyorsunuz?

Teknolojik ürünler, kişisel bakım ürünleri, evcil hayvan ürünleri, oyuncaklar.
Oyuncaklardan arabalar olabilir çünkü markalı olanları çok satabiliyor.

Hocam arabalarla ilgili bir dipnot düşeyim dikkat edin eğer sevilen bir modeli stoklayip raf fiyatından yükseğe satarsınız maalesef tanıdığınız tüm kadınlar bazı şeylere konu olur. Topluluk karaborsacilara karşı hiç taviz vermemeye çalışıyor.

Hocam arabalarla ilgili bir dipnot düşeyim dikkat edin eğer sevilen bir modeli stoklayip raf fiyatından yükseğe satarsınız maalesef tanıdığınız tüm kadınlar bazı şeylere konu olur. Topluluk karaborsacilara karşı hiç taviz vermemeye çalışıyor.
Nasıl yanı anlamadım

Önemli olan ne sattığınız değil maalesef, esas önemli olan sitede açacağınız mağazanın tutması. Tuttuktan sonra her türlü satış yaparsınız. Ayrıca nerede satmayı planlıyorsunuz?
sahibinden ve letgoda

Nasıl yanı anlamadım

Sahibinden ve Letgo'da

Bazı şahıslar Toyota Supra, Fast and furious setleri, Skyline gibi popüler araçları raf fiyatına alıp 4 5 kat pahalıya satıyorlar. Mesela raf fiyatı 70 TL olan Supra'yı yakın zamanda dolapda 250 TL'ye gördüm. Bu şekilde stoklayıp pahalıya satacaksanız hiç başlamayın önermem

Hocam benim arkadaş zamanında (3-4ay) önce bi siteden kulaklık alıyodu 200e letgoda 250e satıyodu . Teknolojik ürünler olur saat kulaklık, vb.

Geri
Yukarı