alacaktakipburosu.net güvenli mi?

Fikrisngl

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Kendisi IBAN atıp para istedi TurkNet'e baktığımda böyle bir borç bulunuyor fakat nedense bana güvenli bir site gibi gelmedi. Güvenli bir site mi sizce?

Dosya Ekleri

• atbrskı.PNG
    95,2 KB · Görüntüleme: 107
TurkNet'i arayarak bilgi alın derim. Bana kalırsa büyük ihtimal dolandırıcı.

Kanka hiç güvenilir gelmedi valla. Mesaj gönderebiliyorsan eğer " Tabii Efendim" yazmanı öneririm

Çok güvenli durmuyor. Bana da farklı isimlerle böyle mesajlar geliyor. Yani bu mesaj gelene kadar size önce bir mektup gelmesi lazım. İhtar çekerler daha sonra avukatlık olur falan yani bu şekilde para istemeleri saçma geldi.

Kendisi IBAN atıp para istedi TurkNet'e baktığımda böyle bir borç bulunuyor fakat nedense bana güvenli bir site gibi gelmedi. Güvenli bir site mi sizce?
TurkNET IBAN mı istiyor... Şu an random atmak istiyorum. Dolandırıcı eleman.

TurkNet IBAN mı istiyor... Şu an random atmak istiyorum. Dolandırıcı eleman.

TurkNet alacak takip bürosu'na yönlendirmiş sanırsam benim yazdığım üslupla komik gözüküyor sadece. Ama atmayı düşünmüyorum şu anlık.

2019 da böyle bir gönderi buldum. Bence Twitter'dan TurkNet desteğe yazarak öğrenebilirsiniz.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    183,4 KB · Görüntüleme: 104

Adamlar mahalleme evime kadar biliyor ve borcu da tam olarak biliyor hiçbir şey anlamadım ya.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…