Alakasız Yerden Spoiler Yemek

Şuan korsan olarak izleyebilirim linki buldum ama direniyorum. Akşam 8'de biletim var dayanırız biri gelip spoiler vermezse.
Kanka yukarıda da yazdım bütün teknolojik aletleri kapat kardeşim en alakasız yerden yersin bak. Ben de Avengers ile uzaktan yakından alakası olmayan bir yerden yedim. Tık diye yakalar bu insanlar seni kapat bilgisayarını, telefonunu.

Adam spoiler etiketi koymuş baktıktan sonra adama laf yapıyosunuz kafanızı çalıştırın biraz.
Adam koymuş olsa niye kızalım? Sonradan moderatör koydu. İşin komik tarafı spoiler'ı eleştirdiğimiz konuda adamın spoiler vermesi. Ya aşırı saf bir arkadaşımız, ya da bu olayın komik olduğunu sanıyor.

Son düzenleme:
Eğer izlemek isteyen varsa link aşağı bırakıyorum.

Bakma bir altta.

Bakma bak bir aşağıda.

Aşağı bırakıyorum son uyarı!

Seni gidi seni yok link filan gidin izleyin filmi. Spoiler not found!

Maçkolik'de maç yorumlarına bakarken, (GoT) ejderha ölüyor yazmıştı herkes. Spoiler yememek için İnternet'i kapatman gerekiyor başka yolu yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Panda'yı izliyordun sanırım Aynen dengesizin teki yazmış galiba ve yayıncı dahil herkes çok kızmıştı. Şans eseri kaçırdım ben. Spoilerdan sıyırdım resmen

Popüler bir filmin her yerde spoilerinin olması normal.

Herkes bu filmi bekliyordu.

Film izlemediysen ve eğer izleyeceksen, sosyal medya da dolaşmamak lazım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…