Alcatel 1T 10 tablete root nasıl atılır?

Side Nur

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, benim tabletim ağır çalışıyor. Instagram'da videoları yavaş oynatıyor ve açıp kapattığımda kendi kendine müzikleri belleğinden kaldırmış oluyor. Ayrıca kendi kendine reklam videolarını ve bazı görsellerini de kayıt altına alıyor.
Kısacası bir root atsam düzelir diye düşünüyorum ama uygun yazılım bulamadım ama yazılım bulmamda ve nereden daha güvenli root atabilirim fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Root atsanız düzelmez. Root atmak size kök erişimi verir bu sayede cihazınız üzerinde tam yetki elde etmiş olursunuz. Root atarken bir hata sonucu telefonunuzu geri döndürülemez şekilde bozma ihtimaliniz var. Telefonunuzu hızlandırmak istiyorsanız ROM atmanız gerekiyor. ROM atmak içinde kök erişimine sahip olmanız gerekiyor.

Root atsanız düzelmez. Root atmak size kök erişimi verir bu sayede cihazınız üzerinde tam yetki elde etmiş olursunuz. Root atarken bir hata sonucu telefonunuzu geri döndürülemez şekilde bozma ihtimaliniz var. Telefonunuzu hızlandırmak istiyorsanız ROM atmanız gerekiyor. ROM atmak içinde kök erişimine sahip olmanız gerekiyor.

Anladım teşekkürler
Alcatel cihazlar performans anlamında kötü. Xiaomi, Samsung (SD işlemcilileri) gibi telefon veya tabletlere geçmenizi öneririm.
şuan elimdeki ile yetinmem gerek 😅
peki ROM u nereden nasıl atabilirim beni yönlendirir misiniz ?

ROM'u tabletinizin modelini yazarak bulmanız gerekiyor. ROM'u senin benim gibi insanlar yaptığı için popüler bir model olması gerekiyor kimse yapmadıysa yükleme şansınız yok.

Geri
Yukarı