Aldığım ceza hakkında

imnotagamer

Megapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Elektronik Mühendisi
04.01.2021'de "Steam Oyun Başarımımı Vermiyor" başlıklı kapatılmış olan konuda, konu sahibi oyun hakkında bilgi vermemişti. Sadece Steam başarımının gelmediğini ve bunun sebebini sormuştu. Ben de altına şu ekran görüntüsünü ekleyerek hangi oyunlarda bu sorunu yaşadığını sordum:

1610006675801.png

Birkaç arkadaş da kısaca oyunla alakasının olmadığını belirten yorumlar yazmıştı. Ancak konu sahibi arkadaşın, oynadığı oyunlarının Steam'den kaldırıldığı için başarımı alamadığını öğrendik. Yani sorun oynadığı oyunlarla alakalıydı.

"Gereksiz mesaj" cezasından birkaç saatlik ceza yemiştim. Bu forumda yaklaşık 2 yıldır üyeyim ve bu süreçte paylaşmış olduğum ekran görüntüsünden daha alakasız ekran görüntüleri gördüm ki benim paylaştığım ekran görüntüsü de dolaylı yoldan konu sahibinin paylaşımıyla alakalı olup kişisel eleştiri gibi bir şeydi.

Ceza yememin sebebi nedir?

Pekala, dalga geçme amacıyla paylaşılan bütün ekran görüntülerini değerli Technopat forumu için raporlayacağım. Şu meşhur "Konu sahibinin sistem özelliklerini tahmin ediyorum." yazılı resimleri dahil. Onlar da dalga geçme amaçlı ve yardımı dokunmayan mesajlar sonuçta.

Pekala, dalga geçme amacıyla paylaşılan bütün ekran görüntülerini değerli Technopat forumu için raporlayacağım. Şu meşhur "Konu sahibinin sistem özelliklerini tahmin ediyorum." yazılı resimleri dahil. Onlar da dalga geçme amaçlı ve yardımı dokunmayan mesajlar sonuçta.
Doğru bir iş yaparsınız. Teknik konularda trol mesajları zaten istemiyoruz.

Geri
Yukarı