Aldığınıza en çok pişman olduğunuz oyun

Dolu vardır bazılarını aldım. Daha yıllardır yüklemedim. Sırasını bekliyor. Online oyunlar başka tabi.

Çok fazla övüldüğü için To The Moon almıştım ama zerre beğenmedim. Oynanışı zaten yok ama hikayesi de gereksiz abartılmış geldi bana.

Witcher 3 oynadım ve bitirdim.1. ve 2. oyunlarını da hikayesi için oynamak istiyordum. Oynanmayacak kadar kötüler mi?
Kişiden kişiye değişiyor ya. Herkes kesinlikle oynanmalarını söylüyolar. Ben de başladım Witcher 1'in yarısına geldim o kadar sıkıldım ki. Bi' katil bulma bölümü vardı orada gerçekten hoşuma gitmişti. Bir ara tıkandım. Devam etme isteğim o kadar yoktu ki bıraktım. Witcher 2'ye başladım, yine başında eğlendim. Hala başındayım ama Witcher'ın havası beni o kadar sıkıyor ki, devam edesim gelmiyor. Benlik değil sadece. Başlasan beğenirsin belki. Herkes aynı şeyi sevmek zorunda değil. Witcher 1e dönmeyi düşünmüyorum ama Witcher 2 için kendimi zorlayabilirim yine.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…