Alienware 17 alınır mı?

Tabiki de alınmaz o fiyata 5900 e gtx 970m alınmaz.970m gtx 770 gtx 960 r9 r80x performansı veren bir laptop kartıdır o fiyata toplanılan masaüstünde rahat r9 fury gtx 980 hatta gtx 980 ti veya r9 fury x alınır mümkünse masaüstü alınız.Yok hayır laptop istiyorum diyecekseniz 970m li 17.3 inç monster laptop 5 milyar hiçbir artısı olmaz dell in monster tercih edin bende de 6gb 970m victor var ben zamanında 3940 tl ye aldım ilk 970m çıktığı zamanlardı ara sırada sorun yaşatan bir kart değmez 6 milyara o delli almak yerine monster alın çok daha iyi.

Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim. Masaüstü pc toplamaya niyetim yok.

Alınır neden alınmasın. Paranız varsa düşünmeyin alın. Asus'un RoG serisine bide MSİ modellerinede bakın derim. MSİ olarak bunu önerebilirim ; MSI GE72 2QF-074XTR Apache Pro Core i7-4720HQ 8GB 128GB SSD +1TB GTX970M 17.3" Full HD FreeDos | sanalmarketim

Yani stabil çalışır mı ? Garantisi de mevcut. Render, adobe photoshop vb. uygulamalar çalıştıracağım. ( Elbette yüksek kalite AAA oyunları da var. )

Alınmasına alınır paran çoksa tabi, aldığını farz edersek arızalandığında filan parça bulman çok meşakatli olur, malum Amerika da üretiliyor onlar bildiğim kadarıyla.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı