Satılık Alienware 17 R2 17.3'' Gtx 970M 256Gb M2 SSD

Elimde i5 4670k, CM Hyper 212 evo, 4 gb GTX 970 Gigabyte Gaming G1, ve 250 GB samsung 840 Evo SSD var. Ne kadar istersin üstüne?

Elinizdeki ürünler benim için biraz lüks fakat düşünebilirim tabiki. İsterseniz siz ürünler için tek tek fiyat biçin, farkı hesaplayalım. :)

Elinizdeki ürünler benim için biraz lüks fakat düşünebilirim tabiki. İsterseniz siz ürünler için tek tek fiyat biçin, farkı hesaplayalım. :)
Bilgisayarın özellikleri için fiyat biraz yüksek! Sadece görünüşü için bu fiyati verdiyseniz ben görünüşe önem veren biri değilim. Siz de fiyati biraz aşağı çekerek yardımcı olursanız. Teklif ettiğim parçalar + 1500 TL benim için uygun olacaktır. Tabi sizinde teklifinizi duymak isterim. Teklifimi kabul ederseniz karşılıklı get ilan açıp aracı siteler kullanarak alışverişi gerçekleştirebiliriz.

Bilgisayarın özellikleri için fiyat biraz yüksek! Sadece görünüşü için bu fiyati verdiyseniz ben görünüşe önem veren biri değilim. Siz de fiyati biraz aşağı çekerek yardımcı olursanız. Teklif ettiğim parçalar + 1500 TL benim için uygun olacaktır. Tabi sizinde teklifinizi duymak isterim. Teklifimi kabul ederseniz karşılıklı get ilan açıp aracı siteler kullanarak alışverişi gerçekleştirebiliriz.
İsterseniz siz iyice inceleyin, sonra tekrardan konuşalım. 5000 TL'ye fazla dediğinize göre herhangi bir inceleme yapılmamış.
Gtx 970m, 256Gb Ssd, 17.3 FHD Ips Ekran, İ7 işlemcili sistemler zaten 5500 TL civarında satılıyor ki bunlar biraz daha kalitesiz firmalar.
Ben sizin gibi yapmıyorum, direk ikinci el fiyatlardan örnek veriyorum.
İ5 4670K 550 TL Intel Core i5 4670K Soket 1150 3.4GHz 6MB Cache ( SON FİYAT ) - İşlemci ve Tüm Masaüstü Bilgisayar Parçaları sahibinden.com'da - 248184862
Gigabyte Gtx 970 G1 Gaming 1250 TL
Samsung 840 Evo 250 Gb 250 TL SAMSUNG EVO 840 250 GB GARANTİLİ VATAN BİLGİSAYARDAN ALINMA - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 245326672
Cm Hyper 212 Evo 130 TL Cooler Master Hyper 212 EVO - SIFIR, KAPALI KUTU - Masaüstü Bilgisayar Donanımları Alışverişte İlk Adres sahibinden.com'da - 249646789
Toplamda 2180 TL etti. Gördüğünüz gibi ben kafamdan bir fiyat biçmedim, bunlar gerçek fiyatları.
Üstüne en az 2700 TL almam gerek. :)

Siz ikinci el ürün sattığınızı unutmuş gibisiniz. Teşekkür ederim ama ben biraz daha kalitesiz firmaları sıfır bilgisayar almak için tercih edeceğim. İyi satışlar.

Siz ikinci el ürün sattığınızı unutmuş gibisiniz. Teşekkür ederim ama ben biraz daha kalitesiz firmaları sıfır bilgisayar almak için tercih edeceğim. İyi satışlar.
Karıştırdınız herhalde. Kendi ürünlerinize sıfırından fazla fiyat biçip bana teklif verdiniz. Yaptıklarınızla söyledikleriniz bir değil. Tabiki sizin düşüncenizdir, sizede. :açım:

Geri
Yukarı