Alienware AW2521HF alınır mı?

Bütçe
6500

TreacheryXK

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
anakart === Asus Prime B550M-K 4600mhz(OC) M.2 AM4 mATX
işlemci ve soğutucu === RYZEN 5 5600X, COOLERMASTER HYPER 212 SPECTRUM BLACK EDITION
ram === Corsair 16GB(2x8) Vengeance LPX 3600mhz CL18 DDR4 Ram
ssd === KINGSTON 500 GB 2200/2000MB M2 SSD
ekran kartı === ZOTAC GeForce RTX 3060 Ti TWIN EDGE GAMING OC 8GB GDDR6 256 BIT
kasa ve psu === CORSAIR CARBIDE SPEC-DELTA RGB 650W 80+ BRONZE
Monitör
Alienware AW2521HF
Başlıkta da gördüğünüz üzere ben bu monitörü alıp rekabetçi FPS oyunlarında sıkıntısız 1 ms 240 Hz özelliğini kullanmak istiyorum fakat ne kadar araştırırsam her monitörün bir sıkıntısı olduğunu öğreniyorum, bu monitörde de ghosting tarzı bir şey olduğu söylendi, 1 Ms'te kullanılmadığı falan filan. Bu monitörü kullanan, bilgi verebilecek birisi var mı acaba? Alienware AW2521HF 24.5" 1 MS 240 Hz FreeSync Premium/G-Sync Full HD IPS LED Monitör - PttAVM.com

Kullanma imkanım olmadı fakat beğendiğim bir monitördür. Özellikleri bakımından güçlü bir monitördür. Ben bir problemi olduğunu görmedim. Öyle bir konuya da denk gelmedim. Bütçe varsa alınmalı diyorum.

Çoğu yerde screen burn olduğunu söylüyor kullananlar, yine bilemedim ne yapacağımı.

Çoğu yerde screen burn olduğunu söylüyor kullananlar, yine bilemedim ne yapacağımı.

Kaynak atabilir misin? İncelemek istiyorum.
Panel kalitesi çok yüksek bir monitör. Belki renk ve parlaklık değerlerinden ötürü screen burn olmuş olabilir. Şans eseri bir durum. Her monitörde olmaz. Telefonlarda daha sık olan bir durumdur.

2 arkadaşım bu monitörden kullanıyor ve gerçekten muhteşem bir ürün. Ben de alacaktım 4500TL gibi fiyattan fakat stok kaçırdım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…