Aliexpress Aras Kargo nasıl takip edilir?

Merhaba !
Lütfen kargomu bulmama yardım edin. Parsel 12 Ocak'ta Türkiye'ye geldi. 12 Ocak'tan beri parsel hakkında hiçbir bilgi yok.

Аliexpress. Parça numarası LP00491081219131

Merhaba !
Lütfen kargomu bulmama yardım edin. Parsel 12 Ocak'ta Türkiye'ye geldi. 12 Ocak'tan beri parsel hakkında hiçbir bilgi yok.

Аliexpress. Parça numarası LP00491081219131
Merhaba, eğer kendi telefon numaranız ile sipariş oluşturduysanız Aras Kargo uygulamasını indirin ve aynı telefon numarası ile üyelik oluşturun. Kargonuz Aras Kargo'ya teslim edildiyse oradan takip edebilirsiniz.

Merhaba, eğer kendi telefon numaranız ile sipariş oluşturduysanız Aras Kargo uygulamasını indirin ve aynı telefon numarası ile üyelik oluşturun. Kargonuz Aras Kargo'ya teslim edildiyse oradan takip edebilirsiniz.
Teshekkurler!
Aras uygulamasına sahibim ama parselimi bulamıyorum. Ne yapmalı?

siparişim şu şekilde gözüküyor. aras web sitesinden bakınca bilgi bulmadı takip koduyla ilgili. beklemem mi lazım ? takibini nasıl sağlamalıyım ?

@Lorem Ipsum @LerFly @KnifeRex

Dosya Ekleri

• alibb.jpg
    alibb.jpg
    30 KB · Görüntüleme: 89
siparişim şu şekilde gözüküyor. aras web sitesinden bakınca bilgi bulmadı takip koduyla ilgili. beklemem mi lazım ? takibini nasıl sağlamalıyım ?

Aras sitesinde normal takip bölümünün hemen yanında bulunan "E-TİCARET TAKİP" kısmından takip etmeniz lazım. Ayrıca Aras kargo Türkiye'de gümrük işlemleri bittikten sonra ürünü teslim alıyor. Gümrükteyken veya girmeden önce Aras ile takip edemezsiniz.

Mobil siteden bakınca çıkmıyor ama bilgisayardan girince yolda oluğu gözüküyor.

LP00538353595322 bunu internet sitesinden e ticaret kısmı var oraya gir. Aliexpress olanı seç ve tada bilgi çıkıyor.

Geri
Yukarı