AliExpress ''Girilen kart numarası geçersiz'' Uyarısı

Masuraki

Hectopat
Daha fazla  
AliExpress'ten ilk defa sipariş vereceğim, Ürünlerimi sepetime ekledim, sağ taraftan ''satın al'' butonuna tıklıyorum, adresimi giriyorum. Onun altında da kart ekle yeri var, oraya tıklıyorum, kart bilgilerimi giriyorum ve hata veriyor. 3 Tane kart denedim, 2 banka kartı ve 1 kredi kartı. Her ikisinde de ''Girilen kart numarası hatalı'' hatasını veriyor. Bunu nasıl çözebilirim?

ali ecpres.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Master card Visa card olayını seçtiğinizden emin olun. Bunun dışında kart yurtdışı ödemeye kapalı falan olabilir belki o yüzdendir. Son olarak kart üzerindeki ismi aynen girin örneğin; AHMET Erçetin gibi.
Master Card Visa olayını seçin derken tam olarak neyi kastediyorusunuz ? Öyle bir seçenek bulamadım. Aynı sorun bende de var ve visa kartımla alışveriş yapamıyorum.

Master card Visa card olayını seçtiğinizden emin olun. Bunun dışında kart yurtdışı ödemeye kapalı falan olabilir belki o yüzdendir. Son olarak kart üzerindeki ismi aynen girin örneğin; AHMET Erçetin gibi.
2 Ödeme yöntemi sunuyor. Kart ve WebMoney, kartı seçiyorum. 3 tane kart denedim hepsinde aynı hatayı veriyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı