Çözüldü Aliexpress kargo 1.5 aydır depoda

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Etuylu

Centipat
Selamlar,
Aliexpressten aldığım ürün 1.5 aydır depoda görünüyor. Satıcı ile görüşüyorum güncellenmemiş olabilir diyor. Var mıdır böyle bir durumla karşılaşan? Ne yapmak lazım?
Takip no : PR050971198YP

BB778AE1-F8E8-4873-9B0A-DE897508BCAA.jpeg

Takip kodunu PTT'den veya 17track'ten takip et.
İkisinden de bir sonuç dönmüyor. Kargo bulunamadı diyor. Neden olur bir bilginiz var mı?
Güncellenmeme sorununu yaşamıştım fakat zaten teslimat maksimum 30-35 gün sürmüyor mu? Desteğe ulaşın paranız boşa gitmesin derim.
Desteğe ulaştığımda sürekli beklemem gerektiğini söylüyor. Ben ürünü satın alalı 7 hafta oldu :(

LP00151585959797 güncel takip kodun bu dostum ama en son yapılan işlem, kargolar ülkere göre ayrılıyor da kalmış. Dispute açıp paranı almanı tavsiye ederim. 1 aydır işlem olmaması normal değil. Eğer takipsiz kargo ise onların gelmesi uzun sürebiliyor bilgin olsun.

Son düzenleme:
LP00151585959797 güncel takip kodun bu dostum ama en son yapılan işlem, kargolar ülkere göre ayrılıyor da kalmış. Dispute açıp paranı almanı tavsiye ederim. 1 aydır işlem olmaması normal değil. Eğer takipsiz kargo ise onların gelmesi uzun sürebiliyor bilgin olsun.
Dispute açtım umarım alabilirim teşekkürler. Takipsiz değildi kargom
Dispute açtım umarım alabilirim teşekkürler. Takipsiz değildi kargom
Bu arada bu takip no ile hangi siteden kontrol yaptınız?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı