Aliexpress Paketim Şu An Nerede?

pusherline

Decapat
İşlemci sipariş ettim fakat tam anlayamadım şu an nerede olduğunu. Yardımcı olabilir misiniz?

• Last mile=> Destination country post, number ********
    2019-12-12 03:30:35

• Hand over to airline
    2019-12-10 19:23:16 [GMT+8]

• Received by line-haul
    2019-12-10 14:23:16 [GMT+8]

• Order information received by carrier
    2019-12-10 01:41:53

• Outbound in sorting center
    2019-12-10 01:41:51 [GMT+8]

• Inbound in sorting center
    2019-12-09 23:23:00 [GMT+8]

• Accepted by carrier
    2019-12-09 22:53:00 [GMT+8]

• Order information received by carrier
    2019-12-04 11:32:02
Ve son işlem açıklaması olarak PTT sitesinde şu yazıyor ; " Item is at agent warehouse"

Aliexpress sitesinden alışveriş yapıyorum. Genellikle lojistik aşamaları sisteme geç giriyor. Son paketim sistemde hala uçakta gözükürken PTT tarafından teslim edildi. O yüzden bir aksilik olmadığı sürece sana yazılan teslimat aralığının (örneğin 15-30 Aralık arasında ise 20-25 gibi) ortasında bir yerde teslim ediliyor.

Ptt sitesinden desteğe sorduğumda bana verilen cevap şu ; Siparişiniz karşı ülkede. Daha kargolanmadı. Anlam veremedim şimdi.
Sen onların dediklerine bakma Başakşehir PİM de gözüken kargoya da daha kargo postalanmamış demişlerdi ertesi gün vergisini ödeyerek aldım. Kargo havayoluna devredildikten sonra askıda kalıyor izlenemiyor yani sana farklı bir takip numarası veriyor satıcı artık ülkenin kargosunun sorumluluğunda olduğundan dolayı hava yoluna devredilen kargolar zaten kısa süre içerisinde ulaşıyor sorun ülkeye giriş yaptıktan sonra burada çok bekletilmesinde depolarda yeri geliyor 1 ay bekliyor işleme alınmadan.

Sen onların dediklerine bakma Başakşehir PİM de gözüken kargoya da daha kargo postalanmamış demişlerdi ertesi gün vergisini ödeyerek aldım. Kargo havayoluna devredildikten sonra askıda kalıyor izlenemiyor yani sana farklı bir takip numarası veriyor satıcı artık ülkenin kargosunun sorumluluğunda olduğundan dolayı hava yoluna devredilen kargolar zaten kısa süre içerisinde ulaşıyor sorun ülkeye giriş yaptıktan sonra burada çok bekletilmesinde depolarda yeri geliyor 1 ay bekliyor işleme alınmadan.
Teşekkür ederim değerli yorumun için.Artık beklemekten başka bir şey gelmez elimden sanırım.Gümrük ücreti ne kadar oluyor onu biliyor musunuz peki?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı