AliExpress Siparişi "Item Arrived to Istanbul"da Takıldı

cagancsgo2

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, ben AliExpress'ten 22/11/2020 tarihinde 8 GB DDR3 RAM aldım ve 29/11/2020 tarihinde UKİM'e ulaştı fakat ürün Item arrived to İstanbul şeklinde kaldı ve neredeyse 1 ay oluyor. Ürün çalınmış ya da kaybolmuş olabilir mi?

Dosya Ekleri

• Arama Sonuçları - PTT Gönderi Takip-1.png
    161,4 KB · Görüntüleme: 435
Son düzenleyen: Moderatör:
Benim de aynı şekil 3 4gündür böyle baktığımda kimsenin kargosunu alamadığı gördüm biraz endişelendim ne yapsak acaba.

Büyük İhtimalle kara cumadan dolayı yoğunluk var birde pandemi derken böyle oldu ama bazılarının 1-2 gün içinde direk onay aldığı için telaşlandım.
Benim de aynı şekil 3 4gündür böyle baktığımda kimsenin kargosunu alamadığı gördüm biraz endişelendim ne yapsak acaba.

Gelişme olursa haber verebilir misiniz? Bende Aliexpress'ten RAM sipariş ettim de merak ediyorum.

Gelişme olursa haber verebilir misiniz? Bende Aliexpress'ten RAM sipariş ettim de merak ediyorum.

Aliexpress'ten Kllsire DDR3 8 GB Ram almıştım önceden sıkıntısız bir şekilde çalıştı sıkıntı çıkmasın diye tekrar aynısından aldım.​

Aliexpress'ten Kllsire DDR3 8 GB Ram almıştım önceden sıkıntısız bir şekilde çalıştı sıkıntı çıkmasın diye tekrar aynısından aldım.​

Hocam elinize ulaştıysa veya bir şey olduysa söyleyebilir misiniz? Bende de şuan öyle yazıyor da.

Hocam elinize ulaştıysa veya bir şey olduysa söyleyebilir misiniz? Bende de şuan öyle yazıyor da.
2 ay oldu UKİM,PTT,CİMER ile iletişime geçtim fakat hepsi olumsuz yanıt verdi bende satıcıyla görüşüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…