AliExpress "teslim edildi" yazıyor ama teslim edilmedi

Hocam AGT Kurye ise niye vazgeçmeye hazırlansın kötü bir kargo firmasımı bilmediğim için soruyorum.
dostum benim yıllardır ömrümü yediler, anlatmaya kalksam makaleler olur, biraz yanlış bir tabir kullanmışım kusura bakma ama ben elektrik teknisyenliği yaparken transformatör üretip satıyordum ve bu adamlar ucuz diye bunlarla çalışıyordum, inan ki 6km yolu olan kargoyu 1 ayda teslim ettiler bu firma kurumsalllıktan çok uzak kurye ne zaman canı isterse ozaman getiriyo

Abimde Papara kart istemişti ona da 2ay bekletmişlerdi anca gelmişti :D bu kadar kötü bir firma ise nasıl hala ayakta anlayamıyorum.
kara para aklamak için kurulan bazı firmalar çok çalışanı varmış gibi gösterip devletin teşviklerinden yararlanırlar, yaşın daha küçükse büyüdükçe anlarsın dostum çok namus dışı insanlar var bu firmalarda

kara para aklamak için kurulan bazı firmalar çok çalışanı varmış gibi gösterip devletin teşviklerinden yararlanırlar, yaşın daha küçükse büyüdükçe anlarsın dostum çok namus dışı insanlar var bu firmalarda
en azından benim tahminim bu

Aliexpress kargo firması olarak Ptt ile çalışmıyor muydu?
karışık, ülkenin hangi şehrine bağlı olarak bile değişebiliyor, ya da bazen satıcıya...

Kargo firması AGT Kurye ise üründen vazgeçmeye hazırlan, fakat başka firma ise ara hemen çözerler
Burda da böyle gözüküyor mesela. Ama ana uygulamada tamamlandı yerinde gözüküyor hiçbir şey anlamadım.

Bu şekilde.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20231119_000010_AliExpress.jpg
    Screenshot_20231119_000010_AliExpress.jpg
    77,2 KB · Görüntüleme: 14
  • Screenshot_20231119_000113_AliExpress.jpg
    Screenshot_20231119_000113_AliExpress.jpg
    61,1 KB · Görüntüleme: 17
Burda da böyle gözüküyor mesela. Ama ana uygulamada tamamlandı yerinde gözüküyor hiçbir şey anlamadım.

Bu şekilde.
Kargo kodunu ptt yabancı kargo takip kısmına yazar mısın? Gerçi şimdi fark ettim global takipte daha gelmemiş gözüküyor fakat nasıl tamamlandı yazıyor uygulamada? Mağaza ile iletişime geçip bu durumdan bahsedebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı