Aliexpress TV kutusu ürün 128 TL mi?

@mertpir2
İndirim olması için yeni Aliexpress hesabı açman lazım. İstersen davet kodu yollayıp 30TL indirim almanı sağlayabilirim.
Önermek istemem, ben o konulardan anlamıyorum.

Şöyle bir şey gördüm 100 liraya. Vergiler ile en fazla ne kadar olur? Ve sağ alt köşede "lütfen önce eksik bilgileri doldurunuz" yazıyor sepete ekleyemiyorum doldurulacak bilgiler de yok?
NOT: RENK SEÇME yerini buldum seçtim fiyatlar bütçeyi aşıyor.
1584536357187.png

Şey 2/16 tvboxlar 220-250 lira olduğunu gördüm 4 GB RAM'li güçlü işlemcili bir tvbox 200 liraya vergiler ile almak çok güzel ben olsam alırdım fakat babam izin vermez. Evet aliexpressten hiç bişey satın almadım genel olarak internetten alışveriş yapmadım yani evet, Yeni üyeyim.

Kayıt olup olmaman önemli, zaten kayıtlıysan aşağıdaki linke babanın telefonundan girerek yeni bir AliExpress hesabı aç.

Seçmemişsiniz, nereden geleceğini, fiş tipini de seçin fiyat öyle çıkıyor.
NOT: RENK SEÇME yerini buldum seçtim fiyatlar bütçeyi aşıyor. 150 liraya kadar 2/16 tvbox bulamadım öneriniz var mı?
Kayıt olup olmaman önemli, kayıtlıysan aşağıdaki linke babanın telefonundan girerek bir AliExpress hesabı aç.

Google hesabı ile hızlı giriş yapmıştım 5 dk önce. Telefon ekleme bölümü yok bu arada
1584536656730.png

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı