Aliexpress Ürünüm 20 Gündür Hong Kong'ta Bekliyor

TrEmircan53

Centipat
Öncelikle Selamun Aleyküm. Arkadaşlar, ürünüm yaklaşık 15-20 gündür Hong Kong'da, hiç bir kıpırdama yok. Hong Kong'da şu an bayram falan mı var? Yoksa Protestolardan kaynaklı mı, bilmiyorum, ama ürünüm Çin'den Hong Kong'a 2-3 günde gelirken, Hong Kong'da sabit kaldı bayadır. Ne yapayım sizce? Bir yardım edin, teşekkürler.

Beklemekten başka yapacak bir şeyin yok ;) Teslim süresi dolmadan iade alamıyorsun sonuçta. Ben Ali'den siparişi kestim artık, vergisini versek bile çoğu ürün gelmiyor...

Öncelikle Selamun Aleyküm. Arkadaşlar, ürünüm yaklaşık 15-20 gündür Hong Kong'da, hiç bir kıpırdama yok. Hong Kong'da şu an bayram falan mı var? Yoksa Protestolardan kaynaklı mı, bilmiyorum, ama ürünüm Çin'den Hong Kong'a 2-3 günde gelirken, Hong Kong'da sabit kaldı bayadır. Ne yapayım sizce? Bir yardım edin, teşekkürler.
Dostum hong kong bayadır cumhuriyet için savaşıyor ve bundan dolayı çok karışık durumu var bu kadar karısık kalan yerlerin organlarının doğru şekilde işlemesi pek mümkün değil

Benim bir çok ürünüm teslim edildi ama hala Hong Kong gösteriyor. En ucuz kargoyu seçtiğiniz için olabilir bende de olmuştu, Emin değilim tam bu yüzden mi diye ama hala Hong Kong gösteren siparişlerim teslim edildi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı