Aliexpress üzerinden sipariş edilen ürüne posta kodu yazılmaması

Boris7503

Kilopat
Makaleler
1
Yer
republic of banana
Herkese iyi forumlar, Aliexpress.com üzerinden daha yeni bir ürün satın aldım ve posta kodunu adres bilgilerime ürün kargoya çıkmadan ekledim. Ürün satıcısına posta kodunu eklemesini yazdım ve tamam dedi, ürünün kargoya verildiğine dair bir mail geldi fakat adres bölümünde posta kodu yazmıyordu. Ama üstünde açık adresim vardı. Bu bir sorun olur mu? Eğer bulamazlarsa ürün en yakın PTT şubesine bırakılır mı? Bırakılırsa hangi PTT'de olduğunu nasıl anlarım?

Herkese iyi forumlar, Aliexpress.com üzerinden daha yeni bir ürün satın aldım ve posta kodunu adres bilgilerime ürün kargoya çıkmadan ekledim. Ürün satıcısına posta kodunu eklemesini yazdım ve tamam dedi, ürünün kargoya verildiğine dair bir mail geldi fakat adres bölümünde posta kodu yazmıyordu. Ama üstünde açık adresim vardı. Bu bir sorun olur mu? Eğer bulamazlarsa ürün en yakın PTT şubesine bırakılır mı? Bırakılırsa hangi PTT'de olduğunu nasıl anlarım?
kardeş bende teknobiyotik.com dan ürün aldım posta kodunu google chrome otomatik olarak 123456 yazmış bir sıkıntı çıkar mı?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı