Aliexpress USB WiFi Adaptör Önerisi

Anıl Budak

Kilopat
Merhabalar, USB WiFi adaptörü arıyorum. Aşağıdakileri buldum, hem ucuz hem 3 bin kişiden fazla kişi almış ve puan da 4.9/5. Şuan bilgisayarın WiFi kartını kullanıyorum ve 1 veya 2 çekiyor.

AliExpress Mobile - Global Online Shopping for Apparel, Phones, Computers, Electronics, Fashion and more

AliExpress Mobile - Global Online Shopping for Apparel, Phones, Computers, Electronics, Fashion and more

Hangisini almalıyım şunlardan? Modem 5-10 metrelik koridorun başında, bilgisayar da koridorun sonunda. Antensiz olanlar çok şık gözüküyor hem de görüntüyü kirletmez ama çekmesi tabiki daha önemli. İnternette biraz araştırdım. Bu antensiz olanlar antenli kadar iyi çekebiliyor diyorlar. Hangsini önerirsiniz? (Kablolu internet kullanmaya müsait değil ve bilgisayarı da modemin yanına taşıyamam.)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı