AliExpress uzun mesafeli nakliyat merkezine vardı ne demek?

Süper!

Maalesef bazı arkadaşların ürünlerinde uzun süredir gümrük işlemleri henüz başlamamış şekilde bekliyor. Şanslısınız

Süper!

Maalesef bazı arkadaşların ürünlerinde uzun süredir gümrük işlemleri henüz başlamamış şekilde bekliyor. Şanslısınız

Allah'tan başlamış hocam. 5 gündür ne yapıyorlar acaba ürün ile gümrükte. Çıkamadı bir türlü.

Süper!

Benim ürünüm de 8 Nisandan beridir uzun mesafeli nakliyat merkezine vardı olarak gözüküyor, yapabileceğimiz bir şey yok mu?

Benim ürün 2 Nisan'dan 13 Nisan'a kadar bekledi. 13 Nisan da gümrüğe girdi. Gümrükte garip bir yavaşlık var. Beklemekten başka yol yok gibi. Önemli olan gümrüğe takılmasın geçte olsa işleme alırlar.

Bende bekliyorum aynı şekilde. İnşallah gümrüğe takılmaz. Geç gelmesi önemli değil

Merhaba ben PTT şube adresi verdim PTT'ye ulaşınca direkt gidip alabilirim değil mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…