AliExpress Yanwen kargo takibi

mehmetergok

Hectopat
"Yanwen" adlı kargo şirketi ile verilen sipariş yaklaşık 35 gündür yolda ve ayın 11'inden beri "Menşei Ülkesinden Yola çıktı" yazısı ile karşılaşıyorum. 11 günden beri uçakta veya gemide olmasını da mantığım almıyor doğusu. Hala ülkeye giriş yapmadı Tahmini olarak ne zaman elime ulaşır?

1538299325577.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çin'deki takipler gerçeği pek yansıtmıyor. PTT ile takip edebiliyorsanız, PTT üzerinden doğru bilgi akışı olur ancak.

Yanwen bildiğim kadarıyla takipsiz oluyor. Ordaki şeylere bakmana gerek yok 30 60 gün arası gelmiş olur.

3 Ayda gelmişti bana yaklaşık 3 yıl önce mouse almıştım. Gelene kadar unutmuştum kargom olduğunu. Bir sorun olacağını sanmıyorum.

Son düzenleme:
Çin'den çıktıktan sonra, Türkiye'ye giriş yapınca kargo takibi kesiliyor. Bununla ilgili defalarca PTT ye mesaj ve mail atsam da durum değişmedi. Ürün Türkiye'ye giriş yapmış ama nerede olduğuna bakamıyorsun. 15$ ürünlerde anlık nerede olduğuna hep baktım ama 15$ altındaki ürünlerde hep bu problemi yaşadım. Alırken China post ordinary registered air mail tarzı olan şeyleri seçin. Registered olarak belirtilen takipli kargodur. Ve her yerde barkot okutma zorunluluğu vardır. Ama Türkiye de genelde okutmuyorlar.
1538306111291.png

Kargo şu an bu şekilde görünüyor ve

1538306180665.png

Ürün bu tower soğutucuydu ve elime geldi. Bölgendeki ptt dağıtım merkezine gidip ürününü muhtemelen alabilirsin.

"Yanwen" adlı kargo şirketi ile verilen sipariş yaklaşık 35 gündür yolda ve ayın 11'inden beri "Menşei Ülkesinden Yola çıktı" yazısı ile karşılaşıyorum. 11 günden beri uçakta veya gemide olmasını da mantığım almıyor doğusu. Hala ülkeye giriş yapmadı Tahmini olarak ne zaman elime ulaşır?

Eki Görüntüle 334371
Kardeşim ürünün geldimi bende yanwenle verdimde? Geldiyse Kaç günde geldi

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı