Aliexpress'den alınan ürünler kaç gün içinde gelir?

DrMudaMuda

Picopat
Daha fazla  
Aliexpress'den alınan ürünlerin gelmesi çok gecikiyor mu? Sosyal'de dolaşırken "Aliexpress'den aldığım ürün 8 ay sonra geldi" tarzında bir mesaj okudum da, o kadar gecikiyor mu? Aliexpress tecrübelerinizi de yazarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben işlemci aldım 3 ay önce. 20 günde geldi. Ama problem şuydu 90 TL gümrük vergisi ödedim nasıl oldu bilmiyorum ama. TR'de 200 TL'ye satılıyordu 170'e aldım bekledim bir de o kadar.

Aliexpress'den alınan ürünlerin gelmesi çok gecikiyor mu? Sosyal'de dolaşırken "Aliexpress'den aldığım ürün 8 ay sonra geldi" tarzında bir mesaj okudum da, o kadar gecikiyor mu? Aliexpress tecrübelerinizi de yazarsanız sevinirim.
Bizim ürünümüz 23 günde geldi ama sizinki 2 ayda da gelebilir ama maksimum 90 gün sonra geliyor gelmezse AliExpress paranızı iade ediyor.

Ürünün yorumları %80 ihtimalle doğru oluyor. Eğer yorumlarda hızlı kargo şeklinde yorumlar çoklukta ise (Türkiye için yorumlara bakın) genelde doğru oluyor.

Geri
Yukarı