Aliexpress'ten GTX 750 Ti Almak

Lee0

Hectopat
Son düzenleyen: Moderatör:
Şu anda Hepsiburada'da 400 TL'ye R7 360 var 750 Ti'da %35 kısım içindeki oyunlarda daha güçsüz GTA V gibi eski oyunlarda ama yeni oyunlarda daha güçlü bir kart hem daha ucuz o zaten güçsüz dediğimde ki fark abartılacak bir fark değil 5-6 FPS yazarsan Hesiburada'ya bulursun.

Şu anda Hepsiburada'da 400 TL'ye R7 360 var 750 Ti'da %35 kısım içindeki oyunlarda daha güçsüz GTA V gibi eski oyunlarda ama yeni oyunlarda daha güçlü bir kart hem daha ucuz o zaten güçsüz dediğimde ki fark abartılacak bir fark değil 5-6 FPS yazarsan Hesiburada'ya bulursun.
R7 360 olduğuna emin misiniz? Baktim ama bulamadim link atarsaniz sevinirim

Aliexpressten 27 Ağustos günü Asus GTX 750 Ti 2 GB Çift Fanlı versiyonunu 375 liraya almıştım.(1 gün önce alsam daha ucuza gelecekti) Ekran Kartı Dün öğlen olmadan elime ulaştı(İzmir) Yani siparişimin kargoya verilmesinden tam 10 gün sonra ekran kartı bana ulaştı.Ekran kartını güzel paketlemiş satıcı.Sadece termal macun değişimini yapıp tek güç kablosunu bağlayınca driverları kurdum HD 6870 den GTX /50 Ti'ye geçince eşekten inip uçağa binmek gibi geldi bana.
Tavsiye ederim.

Hayir. 0 olmasina bakmayin eski bir kart sofor nasil oluyor anlamadim? Filtrelemede en cok satanlaro yapin o saticilardan alin. Dedigim sekilde alirsaniz guvenilirdir. Ben kuzenime GTX 650 aldim hizlica geldi sorunsuz kullaniyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı