AliExpress'ten işlemci alınır mı?

Cognition1

Centipat
Daha fazla  
Malum işlemciler pahalı, AliExpress'te yarı fiyati ama gelir mi bilmiyorum. Aliexpess'ten birkaç şey almıştım ve gelmişti. Fakat birkaç tanıdıklar elektronik eşyalar gelmez falan diyorlar. Doğru mu sizce?

Malum işlemciler pahalı, AliExpress'te yarı fiyati ama gelir mi bilmiyorum. Aliexpess'ten birkaç şey almıştım ve gelmişti. Fakat birkaç tanıdıklar elektronik eşyalar gelmez falan diyorlar. Doğru mu sizce?
Elektronik eşya da geliyorda sağlam gelmezse çok uğraşırsınız. Mağazanın puanı önemli biraz.

Satıcıya dikkat etmelisin. Bir aralar çakma işlemci durumları vardı.

Site farklı ama Aliexpress'te de güvenilmez satıcıdan alırsanız sonuç aynı olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Satıcıya dikkat etmelisin. Bir aralar çakma işlemci durumları vardı.

Site farklı ama Aliexpress'te de güvenilmez satıcıdan alırsanız sonuç aynı olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Anahtarlıklı işlemci gönderen vardı :D

Alınır. Aldım sıkıntısız kullanıyorum.
Ne aldın ve gümrük ne kadar ödedin?

Zamanında vergiler dahil 350TL'ye i5 3470 almıştım. Satıcıyı çok iyi seçmen gerekiyor. Yoksa dolandırılabilirsin ya da problemli ürün gelirse iade/değişim zor olur.

Hocam yeni işlemci fiyatları vergiyle kaça gelir bilmem çünkü bir miktar paradan sonra vergisi artıyor diye hatırlıyorum emin değilim. Ben işlemci alacak olsam AliExpress'ten sadece Xeon veya eski Intel Core'lerden alırdım.

Geri
Yukarı